• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

pa800 deki ritimleri roland bk5 göre hazırlanırmı ve çalarmı

PA800 roman ritimlerini convert ve düzenleme yapmıştım.Bk5 bölümünden dinleyip ritimleri çekebilirsin...:)

Hatta çoğunun demosunu paylaşmıştım bu linkte;

ritimleri aramadıgım yer kalmadı bulamadım :( youtubeden dinledim cok güzell

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevap Kısmı

Merhaba. Ben de yakın zamanda bk 5 sahibi oldum. Ve mikrofon takıldığını duydum. Ancak nereye takılacağını halen çözebilmiş değilim. Girişleride yakmak istemiyorum. Bk 5-OR de mikrofon nereye takılıyor? Bilen varsa cevaplasın .

BK 5 OR mikrofon takma yeri nerede acaba?

Mikrofon direkt olarak takilmiyo sanirim, expression pedal araciligiyla takiliyor diye duymustum daha once.. yanlis bilgi vermek istemem, bu arada hayirli olsun orgunuz..

Arkada mini mikrofon girişi var oraya takılabilir ama yeterli sesi alamazsınız. Bu nedenle araya pedal veya mini anfi gibi bir yükseltici takmanız gerekir.

Bk5 - OR kullanıcısıyım ve merak ettiğim bir şey var. Menu bölümünde şarkı sözleri diye bir alan var. Buraya şarkı sözü veya manuel olarak kendimiz birşeyler yazabiliyomuyuz? Cevaplarsanız sevinirim. Şarkı sözü yazacağım diye orgda bakmadığım yer kalmadı :)

Bk5 OR ile ilgili bir sorum var.cihaza mikrofon takdığımızda , kendi üstünde bulunan kayıt tuşu (Audio rec) ile şarkı çalıp söylesek söylediklerimizide kaydeder mi?

Bk5 OR ile ilgili bir sorum var.cihaza mikrofon takdığımızda , kendi üstünde bulunan kayıt tuşu (Audio rec) ile şarkı çalıp söylesek söylediklerimizide kaydeder mi?

Kaydeder diye biliyorum