• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Yok hocam tıpkı potans.

Kalibrasyonu doğru yaptığınızdan eminmisiniz?

Değer 64 görünüyor ama sonuna OK yazısı gelmiyor hocam.

Cihaz'ın İçinden Çıkan Orjinal Potans Türkiyede Yok. O Bozuğun Sökülüp Yerine Takılan Potans'ın Değeri Tutmadığından Yapıyor O Sıkıntıyı. Ben 5 Kere Uğraştım Bu Pitch Bender Sorunu İle Roland Türkiye İle Sabah Akşam Mesajlaştık Facebook Üzerinden Anlattım Sıkıntımı. Tek Çözüm DTL'e Götürüp Komple Pitch Bender Modülünün Değişmesi. Kolay Gelsin.

Cihaz'ın İçinden Çıkan Orjinal Potans Türkiyede Yok. O Bozuğun Sökülüp Yerine Takılan Potans'ın Değeri Tutmadığından Yapıyor O Sıkıntıyı. Ben 5 Kere Uğraştım Bu Pitch Bender Sorunu İle Roland Türkiye İle Sabah Akşam Mesajlaştık Facebook Üzerinden Anlattım Sıkıntımı. Tek Çözüm DTL'e Götürüp Komple Pitch Bender Modülünün Değişmesi. Kolay Gelsin.

Teşekkür ederim kardeşim. Üşendim İstanbula doğru orgu götürmeye, kargoyla göndermek te istemiyorum yolda kargocular pek nazik davranmıyor müzik aletlerine. Şimdilik böyle devam...

BK-5 Kullananlar!

-Cihazda fade-out var mı?
-Mikrofon girişi?
-Ses yüklenebiliyor mu?

var abim bende yeni aldım bk5 araştırıyorum menüde pedel kısmında star stop bölümünü fade aut yap bide orgun arkasın agut girişine jak tak uçları deyirdinmi kısar kolay gelsin

arkadaşlar bende yeni aldım bk5 çok şeyini çözdüm ama bir yerde takıldım bu bası akumpanyayı ve akorları ayrı ayrı nasıl seselerini kısa bilirim bi yardım acil cevep

canlı müzik yaparken akorları basları darbukaları kısman gerekiyor birtürlü kısamıyorum bilen varsa yardım lütfen

canlı müzik yaparken akorları basları darbukaları kısman gerekiyor birtürlü kısamıyorum bilen varsa yardım lütfen

Pratik yol olarak track muteye bas ritimde bitek bas ve bateri kalır...diğer türlü ritimi editlemen gerekecek

Teşekkür ederim kardeşim. Üşendim İstanbula doğru orgu götürmeye, kargoyla göndermek te istemiyorum yolda kargocular pek nazik davranmıyor müzik aletlerine. Şimdilik böyle devam...

Geçmiş Olsun Hocam.