• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E80 Versiyon 2

Fiyatım ilanda yazılanların tamamı içindi ve iyi fiyat verdim. Siz bilirsiniz.

Fiyatım ilanda yazılanların tamamı içindi ve iyi fiyat verdim. Siz bilirsiniz.

Roland E80 için sıfır fiyat 5500TL'nin üzerindedir.

SRX-01 kartı 650 TL civarındadır sıfır:

6000-6500 TL ekipman. Ben yazmışım yarı fiyat yani. Öldü fiyatına satın alabileceğiniz bir klavye değildir elimdeki. 200 TL daha veremiyorsanız, hiç pazarlığa başlamamalı. Ya da böyle bir pazarlıktan alabileceğiniz cihaz muhtemelen problemlidir. E80'i pek fazla ihtiyacım olmadığından satıyorum. Tertemizdir, ev klavyesidir. Üçü beşi aramayın, ciddi alıcıysanız temiz klavyeyi alın. Bilginize.

Fiyat uygundur, cihaz temizdir, yuvarlak hesap dışında pazarlık yapmanın anlamı pek yoktur bence. Keyif için alıyorsanız da 200 TL eksik ödeyip içi açılmış ya da sahnede macun show'a maruz kalmış, leş gibi sigara kokan, sararmış, belki bira dökülmüş :) bir klavyeyi herhalde salonunuza koymak istemezsiniz. Temiz cihaz alın, kafanız rahat olsun.

Ciddi alıcılarda ortak tutum farkettim; direk cepten arıyorlar, fiyatı cepten konuşuyoruz, uyarsa en geç 1 gün içinde, genellikle aynı gün işlem tamamlanıyor. Yani forum genelinde pazarlık yapmanın çok da gerekmediği kanısındayım ama biliyorum ki aramızda gençler de var, kimseleri kırmamak için yanıt veriyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland E80 Versiyon 2

Güncel ilan.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

durumum olsa alırımda drumumda yokki orgumu satıp a1000 aldım tanıdık org diye yinede hayırlı satışlar...