• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sizce Sıfır Pa600 QT mi ? 2.El Pa800 mü ?

Cevap: Sizce Sıfır Pa600 QT mi ? 2.El Pa800 mü ?

2.EL Temiz pa--800 derimmmmmmmmmmmmmmm

Selamlar,
Pa600'ün paylaşılan birkaç (başkada yapılmadı yada yapılmak istenmiyor) demosunu izlediğimde açıkcası keyf almadım, 60 kullanıcısı olarak beklentilerimi karşılamadı. Bütçen yetiyorsa 800 al, çünkü belirli bir zaman sonra kendi setini kendin yapmaya başlayacaksın. O belirli bir zaman geçtiğinde de ne demek istediğimi de çok iyi anlayacaksın. Bende hobi amaçlı kullanıyorum, çevremde piyanist arkadaş çok ama set konusunda sıkıntı yaşayan da çok, hobi amaçlı da olsa belirli bir zaman sonra kendini aşıyorsun :)

hocam ben suan cikan tüm orlarda hic birinde sorun yasayacagni sanmiyorum

gerekse yamaha or700 a2000 gerekse korgpa serileri gerekse roland or5 gw8

bence hepsi güzel ve hepsinlede dügün isleri bitirisin

ustam cok gec kalyorsunuz bakin cok olamdi yamaha a2000 999 euroya satildi ben türkiyede olsaydim kesin ama kesin yamahayi kacirmazdim korg kulaniyorum pa600 ve suan a kadar memnunum hic bir sorun yasamadim kalitede cokta kötü degil

ama dedigim gibi ister yamaha olsun ister roland ister korg suan piyasadaki hepsinin arti ve eksileri var ama ortak bir noktada hepsi bir yerde bulusuyor

bu dediklerim tabiki tyros 4 korg3x ketron icin degil onlar zaten en üst seviyedeki orglar

saygilarimla

hocam ben suan cikan tüm orlarda hic birinde sorun yasayacagni sanmiyorum

gerekse yamaha or700 a2000 gerekse korgpa serileri gerekse roland or5 gw8

bence hepsi güzel ve hepsinlede dügün isleri bitirisin

ustam cok gec kalyorsunuz bakin cok olamdi yamaha a2000 999 euroya satildi ben türkiyede olsaydim kesin ama kesin yamahayi kacirmazdim korg kulaniyorum pa600 ve suan a kadar memnunum hic bir sorun yasamadim kalitede cokta kötü degil

ama dedigim gibi ister yamaha olsun ister roland ister korg suan piyasadaki hepsinin arti ve eksileri var ama ortak bir noktada hepsi bir yerde bulusuyor

bu dediklerim tabiki tyros 4 korg3x ketron icin degil onlar zaten en üst seviyedeki orglar

saygilarimla

Hocam bende şu an Ketron SX 3000 var. Kesinlikle bu orglarda onun saundu ile yarışacağını zannetmiyorum zaten.Öyle bir beklentimde yok.Benim istediğim şimdilik nevale çokluğu. Keyif alma maksatlı çaldığım için Ketronda nevale sıkıntısı çekiyorum. Trakya göçmeniyim. En çok lazım olan 2/4 7/8 ve 9/8 zaten Vahde vs hemen hemen aynı tümünde.Birde kulak aşinalığı var korg sesine herhalde. Ben ne Rumeli düğününde ne de Trakya düğününde hiç Yamaha ya sartlamadım. A2000 düşündüm ama o zamanda Tersoydum. Alamadım. Belkide iyi ki almamışım diyeceğim.
Birde şöyle bir şey var (Kendi adıma konuşayım) İnsan oğlu nankör. HEr zaman en iyisini istiyor nefsi. Benim gibi bilmeyene bir A1000 bile fazla belki ama dediğim gibi :)

Pa 600 ü yeni aldım,kullanmaya başladım,henüz işe çıkmadım ama 5 yıllık pa 800 kullanıcısıyım.fark ilk anda belli ediyor.kalite farkı var .pa 500 ün bir üst modeli olarak piyasada.Bu parayı değmez kardeşim.Bir pa 80 Usb takılı olursa daha yıllarca iş yapar.Ha teknoloji var da kalite yok.Size temiz bir pa 800 ü tavsiye ederim.

Pa 600 ü yeni aldım,kullanmaya başladım,henüz işe çıkmadım ama 5 yıllık pa 800 kullanıcısıyım.fark ilk anda belli ediyor.kalite farkı var .pa 500 ün bir üst modeli olarak piyasada.Bu parayı değmez kardeşim.Bir pa 80 Usb takılı olursa daha yıllarca iş yapar.Ha teknoloji var da kalite yok.Size temiz bir pa 800 ü tavsiye ederim.

Çok teşekkürler...

Hocam şuanda sx3000 den sonra size hitap eden a2000 olur ritim saundu iyi bi cihaz lazım size ketrondan sonra başka bi markaya alışmak zor olur piyanistşantör (ümit) abide yıllarca ketron kullanıp a2000 e geçti

Evet takip ediyorum.Fakat Galiba beni tatmin edecek Korg şu anda. En azından ben böyle düşünüyorum.

arkadaşlar biraz zaman geçti ama bakın medeli dante tr var bir inceleyin pa 800 ram kasması gibi sorunlar yaratıyor mp3 boardı yok pa 600 qt orjinal üstelik üzeründe call-cell özelliği var daha hafif nano kompak bir alet portatif fiyatı 2900 tl. sıfır medeli dante tr var geçen inceledim mp3 board dokunmatik ekran touch scren çok hassas 1 gb.rom var çok kompak saund güzel bir tek sonradan samplex yükleme yok ama ritimler güzel klasör halinde kasa iyi değil ama üstünde zıplamayacağız....rekabet artıyor dante mp3 okuma hızı yüksek bir inceleyin.... yeni teknoloji arkadaşlar rekabeti artırdıkça fiyatlar dahada düşecek ....saygılar......

kardeşim kesinşikle pa 800 şaşma bende ketroncuyum işleyebilirsen 800 den şaşma derim