• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sonunda aldım pa1x yuppyyyy :)))

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 5K
Cevap: Sonunda aldım pa1x yuppyyyy :)))

Arkadaslar yamahadan kurtuldum nıhayet artık pa1x aldım yorumlarıızı beklıyorum herkese selamlar :)

hayırlı olsun ....
bende 10 gün önce aldım ...yamahadan sonra bende bu kadar beklemiyordum...
set met hikaye..ritim yazıyorsan sorun yok daha 10 gün oldu şimdiden 2-3 tane karşılama yerel ritim yazdım..bi kaç tane beğenmediğim seslerden silip--- yakı elektro--- kuru bağlama---vib zurna----bozlak bağlama attım....bencede çok manyak bişey oldu...

saygılarımla

darısı benim başıma kısmetse bende çok yakında kurtuluyom aletimi satayım pa600 alcam,

Hayırlı olsun ....... da

bu kurtulma sevdası ne onu anlamadım. Önceki cihazları silah zoruyla mı kullanıyodunuz.. :)

Hayırlı olsun ....... da

bu kurtulma sevdası ne onu anlamadım. Önceki cihazları silah zoruyla mı kullanıyodunuz.. :)

hahahah :) guzel bır soruydu valla sanırsam yıllardır teneke kullanmısım ama sımdı cok rahatım allaha sukur allah herkese nasıp eder ıns ıstedıgı klavyeyı :)

darısı benim başıma kısmetse bende çok yakında kurtuluyom aletimi satayım pa600 alcam,

valla başka konularda korgu kötülüyordun ketrona set yapıyorum diyordun burdada pa600 alacam diyorsun neden acaba

pa80 almanı isterdim bence pa1x tam bir ceset cok agır herseyi ile bas belası bir alet alınan alinmiştir hayırlı olsun derim

arkadaşlar org tamamen zevk meselesi ne olursa olsun hayırlı olsun kardeşime

emreyusuf55 mert müziğe yüklettiğin ömer setle ilgili yardımcı olur musun bana. pa80 aldım ama hiç memnun değilim.