• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sonunda aldım pa1x yuppyyyy :)))

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 5K
Cevap: Sonunda aldım pa1x yuppyyyy :)))

emreyusuf55 mert müziğe yüklettiğin ömer setle ilgili yardımcı olur musun bana. pa80 aldım ama hiç memnun değilim.

Sizin ketron a dönüş yapmanız şart sizinki Alışkanlık hocam boşuna masraf yapmayın ketron a donun

Hayırlı olsun nasıl yuklenir bilmiyorum ama pa80 ömer ve ilk levo karma yukleyin 16 16 32

alışkanlık falan değil ali. yüklediğim setlerin içinde bir tane adam akıllı ses yok. hadi ritimler bi nebze idare eder. ama sesler konusunda sıkıntılarım var. sitelerde paylaşılmış olan ne kadar set varsa ne kadar backup varsa yükledim sildim yükledim sildim. ilko levo cevo emo ahmet mehmet ne varsa yükledim bunlara uyan ne kadar setleri varsa denedim ama bu seslere iyi dersem yalan söylemiş olurum. iyi değil abi ne elektrosu ne yaylısı vs vs. ritimler için pek bişey diyemem onlar da çok çok iyi değil ama idare eder sadece başka bi işe yaramaz.

alışkanlık falan değil ali. yüklediğim setlerin içinde bir tane adam akıllı ses yok. hadi ritimler bi nebze idare eder. ama sesler konusunda sıkıntılarım var. sitelerde paylaşılmış olan ne kadar set varsa ne kadar backup varsa yükledim sildim yükledim sildim. ilko levo cevo emo ahmet mehmet ne varsa yükledim bunlara uyan ne kadar setleri varsa denedim ama bu seslere iyi dersem yalan söylemiş olurum. iyi değil abi ne elektrosu ne yaylısı vs vs. ritimler için pek bişey diyemem onlar da çok çok iyi değil ama idare eder sadece başka bi işe yaramaz.

Özel Yazılım vardır ama piyasada 10 pa80 den 7 sinde ömer var

sizdeki ömer farklı galiba işte o yüzden emreyusufa yardımcı olur musun dedim.. hani bi video falan çekebilirse seslerini ritimlerini falan kısa kısa. sitelerde dolaşan bi ömer set var onu denedim ama muhtemelen sizdeki farklı.

Herkezten cokcok tesekkur edıyorum yardımcı oldugunuzıcın ınanın benı onurlandırdınız hepınıze mınnettrm
yardımlasmak ve paylasmak cok guzel bır sey sagolun

bu arada ılkrts kardesım pa 80 in hayırlı olsun umarım benı tanımıssındır :) seygıler