• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tecrubeli abilerim pa800 alirken nelere dikkat etmeliyim

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
Ustadlarim pa 800 almaya karar werdim.ama alirken v1 mi v2 16dk mi bunlar nedir hangisi ne yonden iyidir. ne ise yarar .hc bilmyorum.neler dikkat edeyim.yani org da neler olsa iyi olur.lutfen tecrubelerinizi esirgemeyin..simdiden tesekkrler:confused:

Cevap: tecrubeli abilerim pa800 alirken nelere dikkat etmeliyim

kardeşim şimdi pa800 de v1 bir eski sürüm v2 yeni sürüm v2 güzel dikkat etmen gereken şeylerse yanına cihazdan anlayan birini al güvendigin ona baktır biliyosun org ları boyayıp veriyolar yani başına bin türlü şey gelebilir dikkat et pa80 lerin çogunda donma oluyo ona çok dikkat et

anladım üstadım saolun başka önerisi olan abiler yokmu nerdeler :D

v2 leri 4bin tlden aşaği vermiyor kimse ilk ordan anlarsin hele esnaf hic vermez v2lerde pictbend metalik renktedir ekran daha canlidir cunku led ekrandir... bende v2 diye aldim v1 cikti seri numarasndan anladim 3200tl ye satiyorum duşunursen 0535 688 61 71

Abi iste bunun adı adilik.ck gecmis olsn .saol bilgilendirmelerin icn bol kazanclar ustad...

Abi iste bunun adı adilik.ck gecmis olsn .saol bilgilendirmelerin icn bol kazanclar ustad...

tokat ın neresindesln bilmiyorum erbaa daysan yardım edicek arkadaşım ve akrabam var ama erbaa da

aleti ilk açtığında önce dokunmatiğin hassasiyetine bak daha sonra siwiçleri kontrol et tek tek basmayan siwiç varmı yokmu diye daha sonra klavye tuilarını tek tek kontrol et daha sonra sağına soluna kırık çizik vs varmı yokmu diye bak aleti ters çevir vida yerlerini kontrol et bazen açılıp söküle çatlıyor vida yerleri böyle olunca alet çok kere açılıp kapandığı için sıkıntılıdır en sonda geniş bir zamanda aleti ritim olarak çalıştır örneğin 1 saat çal geçişler yap tabiki bir önlem donma felan kitlenme yoksa fiyatıda uygunsa al derim

Başka bir ipucu ise seri numaraları 6 ile başlar. 6xxxxxxx gibi....

çk teşekkürler saolun hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum bol kazançlar..piyanistali3460 üstadım saolasın bn şuan tokatta değil işim gereği yozgat/sorgun da ikamet ediyorm oraya kadar geçmem de çk zor..tekrar ilgin için çk teşekkürler

dış güzelliğine ve iç güzelliğine dikkat etmelisin ayrıca fonksşyon tuşlarını kontrol et tuş hassasiyetlerine bak patlatan tuş varmı diye ptichbend i kontorl et en önemlisi geçmişte ram sorunu yaşandımı onu kontrol et bu şekilde kardeşim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri