• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

Cevap: Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

Güncel kalsın.

hayırlısı olsun

son 2 ci gün buyrun iyi düşünün yapabilirmiyim

Bilmem yapabilirmiyim :)
Aslinda bu tur kararlar yoneticiler tarafindan belirlenen isimlere teklif seklinde yapilir...
gecen dikkat ettim sitede bir soru sorulmus bu konuya gosterilen ilgi o noktada gosterilmemis ;)

Bilmem yapabilirmiyim :)
Aslinda bu tur kararlar yoneticiler tarafindan belirlenen isimlere teklif seklinde yapilir...
gecen dikkat ettim sitede bir soru sorulmus bu konuya gosterilen ilgi o noktada gosterilmemis ;)

ilker,
evet dediğin şekilde de olabilir, hatta birçok sitede böyle...:)
işte bu gibi noktalarda Trakya Müzik diğer sitelerden ayrılıyor zaten...
bizim bunu üyelere sorma,isteklerini alma nedenimiz bu oluşuma herkesi ortak etmeye çalışmak zaten...
bu nedenle fikirleriniz ve istekliliğiniz bizim için önem arz ediyor...
"Trakya Müzik Ailesi" boş yere söylenmiş bir söz değil...
Dikkat ettiysen biz moderatör olacak arkadaşlarda öyle ahım şeyler aramıyoruz zaten...
Tabii ki iyi bir bilgi birikimi, iyi müzisyenlik gibi dillendirmediğimiz kriterler var.
Fakat zannetme ki burada aday olan yada tavsiye edilen insanlar üzerinde bir fikir birliğine varılmıyor.Bu gibi konular size kapalı olarak yönetici forumunda tartışılır.Üstelik bu sitenin sahibi bile gelir oraya fikrini yazar ve sorar "ne diyorsunuz" diye...
Takdir edersin ki yönetim 3-5 kişiyle konuşup "işte bunları görevlendirdik" de diyebilir nitekim...:)
Şu an zaten bazı isimler üzerinde tartışıyoruz, hatta az çok fikir birliğine de vardık sayılır...:)
Ama önce ve her zaman dostluk ve insanlık geldi, ve bundan taviz vermeyi pek düşünmüyoruz açıkcası...

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

deyindigin noktalar dogru ben hissediyorum o farki gun be gun bahsettigin acidan bakilinca guzel tarafi fark ediliyor...
Guzel ortam icin tesekkur edelim o zaman :)

yaparım yaparım :)

moderatör alımları bitmediyse bende aday olmak istiyorum siteye yararlı olabileceğimi düşünüyorum .