• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

Cevap: Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

ben bir konuya daha değinmek istiyorum.. yaklaşık 6 yıldan beri siteyi sürekli takip ediyorum ve halen adını görünce şaşırdığım moderatör arkadaşlar var. yani demem o ki, moderatör olupta yılda birkaçkez siteyi ziyaret edecekse kişinin adaylığını koyarken çok iyi düşünmesi gerekir. yoksa verilen sıfatın bir anlamı kalmıyor. ve bu duruma yönetiminde duyarlı olup siteyi ihmal eden arkadaşların ''tabiri caizse'' rütbelerinin sökülmesinden yanayım.

haha olsun abi bende adayım sitenin en genci olarak :D

illaki kardesim dedim ya yakisir hemde sana yasina gore olgun oturakli saygili bi kardesimsin ;)
ama olmasanda daha onunde cok yillar var onu demek istedim orda :)

online olmayan mod llar hakkında gereknler yapılacaktır..

illaki kardesim dedim ya yakisir hemde sana yasina gore olgun oturakli saygili bi kardesimsin ;)
ama olmasanda daha onunde cok yillar var onu demek istedim orda :)

saol abicim olursada olmasada hayırlı olsun elimden geleni yaparım :D

katılan arkadaşlara hayırlı olsun..moderatörlüğün hakkını verecek arkadaşların olmasından yanayim.daha önce bir oyunda game master olarak görev almıştim.mod luk zor iştir.sizden ricam nam olsunveye koltuk sevdasına adaylık konulmasın.bende yaş olarak sitede abi denecek yaşta olanların bu göreve öncelikli olarak değerlendirilmesidir.bu iş olgunluk,sabır ve tarafsızlık ister....saygılar mustafa bayram...

bende istiyorum..çok eskiden beri bu sitedeyimm..2004den beri belki daha fazla..

konu günceldir buyrun

şecilecek olan arkadaşlara başarılar dilerim berkçik

(uzman 1972) (piyasa)( keşanlı mustafa) şiddetle öneririm...

merhaba
Bende 7 senedir üyeyim, sürekli online kullanıyorum hatta dışarda telefonla bağlanıyorum.objektif olucağıma inanarak bende aday olmaya karar verdim.
favori mod adaylarımda burhan38 abim,yaşar abi;keşanlı mustafa abi.

teşekkürler...