• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

Cevap: Trakya Müzik 2013 Moderatör Alımları

tşk ler katılımınız için

Bagimsiz baskan adayi Burhan Abimizede yakisir need olsa Cumhurbaskaninin Hemserisi :)

merhaba
Bende 7 senedir üyeyim, sürekli online kullanıyorum hatta dışarda telefonla bağlanıyorum.objektif olucağıma inanarak bende aday olmaya karar verdim.
favori mod adaylarımda burhan38 abim,yaşar abi;keşanlı mustafa abi.

teşekkürler...

Bagimsiz baskan adayi Burhan Abimizede yakisir need olsa Cumhurbaskaninin Hemserisi :)

bağımsız ve bağlantısız aday burhan abimiz.gerçi dediğin gibi ilker kardeşim bi torpili var sanırım abdullah gül'den :))

merhaba
Bende 7 senedir üyeyim, sürekli online kullanıyorum hatta dışarda telefonla bağlanıyorum.objektif olucağıma inanarak bende aday olmaya karar verdim.
favori mod adaylarımda burhan38 abim,yaşar abi;keşanlı mustafa abi.

teşekkürler...
iyi dilkelerin icin sagol hakan senin kalbinin guzelligi benim gozum cankaya koskunde millet vekiligi dusunmuyorum heeheh benim masim fransa asgari ucretine gore olmali tr deki asgari ucretle arabamin benzini ni karsilayamam hehehe

sagol ilker ama adayligimi MHP DEN acikladim cumhur baskani adayi bi kayserili birakcak ben alcam mhp yide ben yonetcem rahmetli turkes hemserimdi onunda yerrini hemserisi almasi lazim diye dusundum:D

Değerli arkadaşlar;
Bu arada altını çizerek ifade etmek istediğim bir konu var;
Bazı arkadaşlarımızın bu konu içerisinde de ifade ettikleri üzere halen sitede görevlendirdiğimiz ancak performanslarından memnun olmadığımız bazı arkadaşlarımız da var.
Bu konuda bazı düzenlemeler yapmaya başladık...
İlerleyen dönemlerde şu anda yeni görevlendirilecek arkadaşlarımız da dahil olmak üzere mazeret bildirmeksizin sitede hiçbir faaliyeti olmayan arkadaşlarımızın yetkilerini üzülerek geri alacağız ki zaten bunu yapmaya başladık...

Bunun başlıca nedeni şu;
Malumunuz Trakya Müzik Türkiye'nin en köklü ve üye sayısı olarak en fazla üyeye sahip sitelerinden birisi...
Her gün onlarca konu açılıyor ve yüzlerce mesaj yazılıyor.Gerek hukuksal gereklilikler(5651 Sayılı Kanun madde 8 ve TCK madde 125), gerekse sitemizin genel prensipleri gereği bu durum hızlı bir müdahale ve moderasyon gerektiriyor...
Hal böyle olunca amacımız yönetimde yer alan arkadaşlarımızı renkli nicklerle konuları izlemesi değil, yerinde müdahale etmesi, etkinliklere katılması, ve bazı konularda gerekli yetkinliğe ulaşması olmalıdır...
Lütfen bu mesajımı hassasiyetle birkaç kere okuyun ki, karşılıklı beklentilerimizi net şekilde ortaya koyabilelim...:)
Arkadaşlar bu esaslarla başvurularını yaparsa seviniriz...

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben okumadım diyen kalmasın tebliğ edildi

Profesyonel/amatör müzisyenlerin ve farklı yada aynı tarzlarda müziğe gönül verenlerin bir araya gelerek birbirine destek verdiği böyle güzide, köklü ve kaliteli bir sitede eminim herkes görev yapmak isteyecektir. Ben de aday olmayı çok isterdim. Lakin iş güç durumlarından bazen konulara uzak kalmam ve siteye verimli katkı sağlayamayacağım düşüncesi ile siteyi normal bir üye olarak takip etmem gerektiğini düşünüyorum. Mod olarak yönetime girecek arkadaşlara şimdiden başarılar ve siteye hayırlı olmasını dilerim.

Tüm görev alıcak arkadaşlara hayırlı olsun diyorum şimdiden...sevgi ile kalın herdaim...

uygun olursa bende talibim seve seve yaparım saygılar