• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Ücretli üyelik kısmı ilk bakışta kulağa çok uzak gelmese bile rakam ne olursa olsun bir istikrar yakalanacağını düşünmüyorum. Sadece yarışma için katılım payı alınıp ödül verilecek olsa yine rağbet görmeyecektir çünkü müzik tutkunları ödül için yarışmaya girmeyecektir. Zaten çok da adil birşey olmaz herkesin seviyesi belli.

Burası farklı bir ortam kayıt tarihim server sorunu yüzünden yeni gözüküyor ancak çok çok Uzun yıllardır buradayım. Güzel ortam, kötü niyetliler pek barınamıyor bizim içimizde.

Yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar diliyorum, iyi eğlenceler. :)

Yok yok sorun yok,aşağıdaki cümleni ben aynen başka bir konuda kullanmıştım,dedim acaba bir imadamı bulundu bana,sonra düşündüm ve ilgisi yok dedim :)

" kayıt tarihim server sorunu yüzünden yeni gözüküyor ancak çok çok Uzun yıllardır buradayım"

Günceldir...

@xxxyasinxxx eklendi...

bende teşekkür ediyorum her yıl böyle güzel bir aktivite hazırlayıp dostluğumuzu pekiştirdiğin için, bende geçen sene katılmayı çok istedim ama or 700'le kaliteli bir kayıt yapamadım bir türlü(halimin fotosunu ekledim), ama bu sefer pa 900'ümle rahat rahat kayıt yapabilirim :)
benide listeye ekleyin sevgili üstad...

Ekli dosyalar

• DSC00037.jpg
    DSC00037.jpg
    181.9 KB · Görülen: 155

@efes eklendi,teşekkürler...

Ch.

Benide listeye ekleyin ;)

keyboard_ist eklendi...

Kayıtlarımız devam etmektedir... Güncel...

@CemrePolat eklendi...

demolarını bana şimdiden gönderen arkadaşlarımız oldu, ilk mesajdaki listede aldığım arkadaşları belirttim, bilginize...mesaj kutum çok yoğun bugünlerde kaçırırsam lütgen beni uyarın...

Ch.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...