• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros2 demo yolumuz gurbete dusdu

Cevap: Tyros2 demo yolumuz gurbete dusdu

Ilaç gibi geldi vardı benim gibi nadir türkü dinleyen adamı bile bağımlı yaptın.senin balaban ney saz ve düdük sesleri çok güzel:)

sagol ali ben zaten turku disinda fazla muzik dinlemem turku barak bozlak disindaki turleri ben fazla kalici bulmuyorum tabi sanat muziginide unutmamak sartiyla sagolsun ses konusunda gercek guzel sesler var es dost sagolsun sevenlerimiz elinden geleni paylasiyor bizde onlardan aldigimizi sizlere sunuyok yorum silzerin artik

Valla abi sanat müziği olarak duydumki unutmuşşun veda busesi boş çerçeve sürünüyorum kader diyemezsin aşkın kanunu artık sevmeyeceğim başkada bilmiyom.

e gercek guzel eserler dediklerinde ama yeterki muzikde bir seyler ara icinde neler cikar insani nerelere goturur getirir insani ah su turkuler ahh ne hayatlar var icinde yasanan degilmi

ellerine sağlık üstad.güzeldii..

Sevdiğim türkü ve iyi icraat..Teşekkürler

eyvallah hocam bmw nin gemini tutamadik dusdu yola heheh sagolasin elimizen geleni yapdik

burhan abi güzel olmuş eline yüreğine sağlık.kaval sesi özel değilse paylaşabilirmisin.

dertlendirdin beni burhan abi ellerine saglik cok guzel olmus..