• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros2 demo yolumuz gurbete dusdu

Cevap: Tyros2 demo yolumuz gurbete dusdu

guzel dileklerin icin tskler usdat insallah yaparim seve seve en kisa zamanda sitede olacak insallah eger okucaksan okuycan sesi soylersen o sesden yaparim ama sade dinleti isidyorsan kafama gore guzel bir ses secimi ypararim

guzel dileklerin icin tskler usdat insallah yaparim seve seve en kisa zamanda sitede olacak insallah eger okucaksan okuycan sesi soylersen o sesden yaparim ama sade dinleti isidyorsan kafama gore guzel bir ses secimi ypararim

ustadım ben okumayı severim dilimin dondugunce öyle bir yapki dinleyen yolun sonunu görsun :) okunacak sekilde yaparsan bende ustune okurum yolumuz gurbete dustu bana göre superdi aynı taz elektro agırlıklı vallahi sabırsızlıkla bekleyecem simdiden allah razı olsun

eyvallah cumlemizden allah razi olsun tamam ayni tarz yapariz insallah en kisa zamanda yarinada kalmaz insallah ilk firsatda tyrosun kontak dugmesine basacagiz insallah senin demo icin