• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros2 demo yolumuz gurbete dusdu

Cevap: Tyros2 demo yolumuz gurbete dusdu

abi biliyosun durumlari su siralar pek muzikle ugrasamiyorum avukat, doktor, is guc,stres derken zaman akip geciyo...

allah yar ve yardimcin olsun evet farkindayimda keske yapabilcemiz bir sey olsa enazindan moral olarak faydamiz olur insallah yinede arada gozuk

yorum ve guzel dusunceler icin tskler arkadaslar

aslında dün gece çok kötü geçirdim,kardeşimin dublex evini iç ve dış dekarasyon yaptırıyodum,çatı gece alev almış,yangın çıkmış.şükür kardeşim ve ailesine bişey olmadı.halende etkisindeyim,siteye baktım türkünü görünce dinliyem dedim.bilirsin türkülere dayanamam..eline sağlık abiii...

gecmis olsun yasar bende habere bakiyom bursadaki yangini soluyo 5 kisi yangindan kurtuldu diye sizinlkilermi yoksa yildirim ilcesinde

değil abi,bizimki başka,sağolasınn..neyse ben çıkıyorum,yarın siteye bakarım yine..

arkadaslar tekrardan tskler yorumlar ve dusunceler iyi dilkeleriniz olumlu gorusleriniz icin

ustad vallahi super olmus kac kere ustune okudum mukemmelin ustunde bu eline yuregine saglık cok sevdigim turku idi bu birde yolun sonu görunuyor aynı tatda yaparsan vallahi billahi cok sevinirim