• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ve nihayet artık bende DANTE TR' deyim

Cevap: Ve nihayet artık bende DANTE TR' deyim

hayırlı olsun murat hocam , bende bu gün itibariyle dante ye geçiş yaptım

Hayırlı olsun üstadım. İyi günlerde kullanın.
Darısı başımıza... :)

Teşekkürler Wural hocam en kısa zamanda sizide aramızda görmek isteriz.

hayırlı olsun murat hocam , bende bu gün itibariyle dante ye geçiş yaptım

Tebrikler hocam, sizede hayırlı olsun. Alet güzel emek var, dahada guzel olacak insallah....

murat ustam

bilgiler icin cok tesekür ederim ayrica yardimlasmak istegin senin nekladar karekterli bir insan oldugunu göstermektedir
insallah dediklerin dogrudur musik store ye erkan yani eco la dante cikmadan evel mail yazmistim acaba mümkünmü diye o dönemlerde böyle bir program satisimiz suan yok demislerdi bos bir zaman tekrardan erkan hocanin yanina ugrayip bir bilgi edinirim ayrica eyerki öyle bisey yok ise zaten türkiyeye hersene geliyorum gderkende türkiyeden götürrüm

tekrardan saygilarimla bol kazanclar dilerim

murat ustam

bilgiler icin cok tesekür ederim ayrica yardimlasmak istegin senin nekladar karekterli bir insan oldugunu göstermektedir
insallah dediklerin dogrudur musik store ye erkan yani eco la dante cikmadan evel mail yazmistim acaba mümkünmü diye o dönemlerde böyle bir program satisimiz suan yok demislerdi bos bir zaman tekrardan erkan hocanin yanina ugrayip bir bilgi edinirim ayrica eyerki öyle bisey yok ise zaten türkiyeye hersene geliyorum gderkende türkiyeden götürrüm

tekrardan saygilarimla bol kazanclar dilerim

Ben teşekkür ederim Erkan hocam, umarım Almanya'ya gelir klavye ve hakettiği değeri görür. Saygı ve sevgilerimle...

Picbend değişirse satış oranın ciddi derecede artacağına eminim

Slm:Arkadaşlar murat kardeşim dante tr yi aldı,Ve çokta sevdiğimiz bir dostumuzdur.Pıchbend konusunda çalışmalar sürmektedir,Ve orjinalmiş cesine bir proje yapılıyor pıchbend kalıbı.Sizleride dante tr ailesinde görmek isteriz.Hayırlı günler.

Güzel alet.sadece pıtch bend sağ sol olursa daha iyi olur.Açıklama için tşk ediyorum ramazan beye.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cumartesi günü itibari ile bende dante alıyorum zamanım olsa sabah gidip alırım cumartesiye kaldı

Benim son derece pratik akıllı Ali' ciğime. Türkiye şartlarında ve bu halkın seviyesine uygun bir kazanç maalesef nafile. İllaki ya çok üst, yada torpilli derlerdi zamanımda; iş, ekmek sahibi olunurdu diye bilinirdi. Veyahut, züğürt ama kültürlü bir ailedende gelme olduğumuzdan imtihanları kazanamamak imkansızdı. Tabiiki o zamanlardı. Şimdi görüyorum ki ekmek aslanın ağzında. Bizim zamanımızda 2. iş yapmak sorgusuz sualsiz atılma nedeniydi. Ama o günlerdeydi ve iyi kötü doyum içindeydik. Haklılardıda, müesseseye dilenci yakışmazdı.(bu doygunluğa rağmen) Hala sadece emeklisi olarak bile doyum içindeyiz. Şükür ATA' ma. Devir, komple değişimin bir eseri. Siyasi ve etnik olarak. Bizleri eritmeye çalışıp, eritemediğinden yükler sizin sırtınıza binmekte. Taşıyın taşıyacağınız kadar. Bana düşman olma. Ben kıçımı gererek gerçekleri bir nebze aktarmaya çalışıyorum. İrdelemesi sen değil, sizlere kalsın artık. Bana, müzikal olarak hiç bir şey bilmediğimi söylerler. 1986 dan beri hep amatör olarak uğraştım. Şık dıkı şık dıkı. Asıl TSM. dir uğraşım. Bu saatten sonra bilmelilerki, TM. de sadece köşe yazarıyım. Makaleci. Her sitede böylesinede ihtiyaç var. Nota'da bir nebze ama söyleşilerde buyursun gelsinler. Bunu açık ederseniz sizin efeliğinize kalmıştır, bilesiniz. Ali, samimi olarak soruyorum. Ne yaparsan yap, kimsenin tavuğuna kışt dememek lazım dimi? Ne yaparsın artık ders almak zorundayım, bu saatten sonra..Bir de taktikleri uygulayabilsem, benim gibi hanzo için 10 numara olur. Hoşçakal benim tertemiz kardeşim.................