• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ve nihayet artık bende DANTE TR' deyim

Cevap: Ve nihayet artık bende DANTE TR' deyim

Bilginize cok tesekür ederim Ramazan bey

Hokenheim bana fazla uzakta degil 258 kmh

ustam zaten biraz piyasayi takip edebiliyorsak ve yapilan calismalardanda anliyorsak gidipte denemeye bile gerek olmadigini düsünyorum en ufak bir örnek vermek istiyorum mesela simdiye kadar olmazsa olmazim edi zurnanin korglarda oldugu gibi bu ses dantedede var bu vermek veyada demek istedigim 100 de1 i arti fiyat bakimi bir usb belegi ister eco veya ister emo olsun bu danten orgun fiyatinin yarisi
ben biraz arastirma yaptim bu modelin avrupa olanina alan kisiler cok memnun olduklarini ve hic bukadarini beklemediklerini yazmislar bu dedigim kisiler alman vatandaslari tabiki.

ben hic bir kusur bulmuyorum gecende kulanma kilavizinada baktim istedigim yöreye ritim var sesler gelince zaten istedigimiz yani sürekli kulandigimiz sesleride en kaliteli bir sekilde üzerine islemisisiz

arti siz veyada can bey veyada salim usta bu orga desteklerini verdikten sonra bu org kolay kolay unutulmayacagini düsünyorum defalarca yazmistim bir psr a300 orgunu düsünün birde psr a300 v2 yi ne demek istedigimi biraz düsünürseniz anlarsiniz

ama yinede bilgileriniz icin tesekür
saygilarimla

Ali Öztuğ arkadaşımız Almanya ve belki de avrupada bu aletin satışını düşünüyor ve onunla temasa geçebilirsiniz.
Kendisine teknik destek verilecek ve tamir de yaptığı için herhangi bir teknik problem olduğunda Türkiyeden yardım alma zorunluluğu olmaz.Kendisinde bu aletin yedek parçaları da olacak.

bende incledim pa900 un yanına alim almiyim duşundun taşındım a2000 aldım... :) etiket olmuş isim yapmiş cevo emo doğdu ayhan topcu baykal bunlardan birinin bu alete destek vermesini isterim... pict bend sağ sol olursa şartlar oluşursa bende alıcam...

Ali Öztuğ arkadaşımız Almanya ve belki de avrupada bu aletin satışını düşünüyor ve onunla temasa geçebilirsiniz.
Kendisine teknik destek verilecek ve tamir de yaptığı için herhangi bir teknik problem olduğunda Türkiyeden yardım alma zorunluluğu olmaz.Kendisinde bu aletin yedek parçaları da olacak.

maşaallah...desenize dante tr uçacak..

avrupa avrupa duy sesimizi...
işte geliyor türklerin dante tr si....

hayırlı olsun

Hayırlı olsun

Sabah 08:30 Kadıköyde ol Ali, vapurla geçeriz karşıya...

Hayirli olsun murat abim.gule gule kullan

İşte, muvafakiyet budur. Ne üretirsen üret, pazar olmazsa sıfırdır. Gördüğüm kadarıyla bu ekip bunun da çok üstesinden fazlasıyla geldi. Lütfen kıskanmadan tebrik etmeliyiz. Beğeniriz, beğenmeyiz ayrı konu. Beni ilgilendiren tek konu Türkiye' nin sesini bir nebzede olsa Avrupa' ya duyurmalarıdır. Tüylerim diken, diken. Helal olsun Türk yavrularıma.............