• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha ile ilgili yeni blog'um

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

BaTuH

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Keyboards
Merhaba arkadaşlar,

Edindiğim bilgi ve becerileri sizlere yardım etmek konusunda kullanmaktayım..
Bu yardımlaşmayı daha genişletmek için, bir blog açtım..
Bu blog sayesinde hem yazılarımı ve eğitim görüntülerimi izleyebilir hem de ücretli - ücretsiz dosyaları satın alabilir veya yükleyebilirsiniz..

Cevap: Yamaha ile ilgili yeni blog'um

Hayırlı olsun kardeşim :)

Emir, eski tayfa ufaktan hazır olsun :)

Batuhan amirim yamaha or700 v2 plus hangi modellerin setlerini convert edersek açar yardım edermisiniz . Bide kesik cayır ritminizden çok ekmek yedim dugunlerde allah razı olsun ter temiz mükemmel calismalariniz olmuş özledik o opulesi ellerin marifetlerini

Batuhan a 2000 Pack noldu ne zaman cikicak

slmlar yamaha psr s 900 icin set varmi acaba

Hayırlı olsun. Takipteyim kardeşim. Senin ritimlerin kalitesi, tadı çok çok başka. Kolay gelsin, selamlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

reis senin blokda hayat yok.. 2rtm var oda paralı ne bi eğitici video var ne bişi...

öncelıkle böyle bi blog çok yararlı ve yerinde oldugunu belirteyim ve tesekkurlerimi sunayım istedim.Ayrıca çalısmalarının zaten yıllardır takipcisiyim çok iyi oldu çok sevindim Batuh kardeşim
bende yıllardır yamaha kullanıyorum vazgecmeyi de düşünmüyorum sen ve senin gibi sayılı arkadaslar sayesınde bu gunlere gelebildik tekrar tekrar tesekkurler senın ritimlerin gercekten ayrı bir tadı var umarım a3000 de bunu fazlasıyla yaşarız sabırsızlıkla beklemekteyim a1000/or700/a2000/ ve sırada a3000 var sizlerın sayesınde sagolasın sevgiler saygılar ...