• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha orglarda pa 800 pcbenti

Cevap: yamaha orglarda pa 800 pcbenti

kardeşim birtane korg pa 50-60-80-yada pa 800 modeli komple joystik takılıyor 100 tl civarı..elimde şuan pa 800 joystik var 4 adet...250 tl buluyor masrafı..alet açılıyor sadece 2 tekerin arasında bulunan küçük direk alınıyor bağlantısı yapılıp alete monte ediliyor resimlerde göründüğü gibi 4 adette led takılıyor pleksinin altında bulunan up dovn modılatıon yazılarını ışıklandırmak için

samsonthe kardeş,şunu anlamadım 100tl neyin ücreti,250tl neyin ücreti,yani ben size getirsem takması kapatması bana kaça maaal olacak:)şimdiden teşekkürler:)

100 tl joystin ücreti piyasada satılan fiyat en az 100 tl...yani toplam resimde göründüğü gibi 250 tl maloluyor kardeşim bunu demek istedim

bu işlemi tyros 4 üne de yapıcakmısın levent keşke daha önce bu bilgileri vermiş olsaydınız çok iyi olurdu hayırlı işler

hayır şuanlık tyros 4 e düşünmüyorum..hatta bugün birtane daha yapacam or 700 v2 modeline

100 tl joystin ücreti piyasada satılan fiyat en az 100 tl...yani toplam resimde göründüğü gibi 250 tl maloluyor kardeşim bunu demek istedim

teşekkürler üstad büyük iş emeğine sağlık
:)

Ilginize tşk ederim sağolun arkadaşlar

Merhaba bende iki yıldır Tyros2 ye kendim yapıp kullamakta olduğum SX3000 pitch bend'i sağlıklı sorunsuz kullanıyorum...

www.hizliupload.com
[/URL][/IMG]

www.hizliupload.com
[/URL][/IMG]

ilginç olmuş ayrıca kırmızı led ışıklar çok güzel bi hava katmış.

kardeş fiyatı uçurmuşsun kargo parası da var bunun gidiş geliş 160 + 250 = 410 tl yapıyor bizi aşar :) ama ynede güzel iş çıkarmışsın tebrkler

fiyat ne olacak veya garanti durumu ne olur acaba garanti gider mi bence güzel ama detayı can bey ile görüşsen eline sağlık aynı zamanda