• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha orglarda pa 800 pcbenti

Cevap: yamaha orglarda pa 800 pcbenti

samsonthe arkadaşımızında desteklenmesi gerektiğine inanıyorum
yaptığı çalışmayı bire bir gördüm denedim cok basarılı bence
en azından maliyetlerini düşürebilicek çözümler bulunmalı

samsonthe arkadaşımızında desteklenmesi gerektiğine inanıyorum
yaptığı çalışmayı bire bir gördüm denedim cok basarılı bence
en azından maliyetlerini düşürebilicek çözümler bulunmalı

hasan kardeşim teşekkür ederim evet maliyet joydtik en az 150 tl satılıyor piyasada yani gerisini siz düşünün maliyet yüksek biraz

bakalım kardeş belki can bey bu konuda bir yorum yapar aslında yapıp fikir verse aydınlatsa bizler iyi olur
nede olsa bu işlerin içinde yıllarca yamahaya çalışmalar yapmış tecrübesi cok olan üstadımız

bakalım kardeş belki can bey bu konuda bir yorum yapar aslında yapıp fikir verse aydınlatsa bizler iyi olur
nede olsa bu işlerin içinde yıllarca yamahaya çalışmalar yapmış tecrübesi cok olan üstadımız

inşallah hasan kardeş can bey bize yardımcı olursa hertürlü yamahanın tekerlek sorunundan kurtulur tüm piyanistler

arkadaşlar almanyadan arkadaşım gelsin pçbentler gelince maliyet yarı yarıya düşecek o zaman tekerleklerden tamamen kurtulucaz sevgilerimle

Arkadaşlar almanyadan pa 800 pçbentleri geldi 38 adet pa 800 joystik var elimde maliyeti %70 düşecek düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler sevgilerimle.