• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha orglarda pa 800 pcbenti

Cevap: yamaha orglarda pa 800 pcbenti

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar

usta be bende pa1x var bunun biç bendini roland gibi yapabilirmisin

arkadaşlar ugün adapazarına samsonthe arkadaşımızın yanına gittim
pçbendi tayros 3 te denedim kullandım gayet başarılı ve görüntü olarak şık olmuş
kendi görüşüm cok başarılı olmuş eline emeğine sağlık
ayrıca ilgine ve misafir perverliğine çok teşekkür ederim

arkadaşlar ugün adapazarına samsonthe arkadaşımızın yanına gittim
pçbendi tayros 3 te denedim kullandım gayet başarılı ve görüntü olarak şık olmuş
kendi görüşüm cok başarılı olmuş eline emeğine sağlık
ayrıca ilgine ve misafir perverliğine çok teşekkür ederim

çok teşekkür ederim hasan kardeşim sen kendin gördün alette denedin evet aynen aynı değerlerde çalışıyor pçbent ve şık..fakat maliyet biraz fazla oda pa 800 joystiğinin piyasada faiş fiyata satılmasından kaynaklanıyor bir arkadaşım bana almanyada 50 adet joystik getirecek bir aya kadar o zaman maliyet yarı yarıya düşecek tekerleklerden bıkmış olan yamahacı kardeşlerim hiç sorun değil aletinizi getirin sizde korg kullanıcıları gibi pçbent kullanmaktan keyif alın hasancım bende sana çok teşekkür ederim aletin bende emin ellerde allaha emanet ol sevgiler

teşekkürler kardeş emin ellerde olduğundan eminim
emeklerin için tekrar tekrar teşekkürler

samsonthe abi bir video eklebilirmisn nasıl olguna bi bakardık herkes bilgilenmiş olurdu. şimdiden teşekkürler.

kardeş valla fırsat bulunca eklerim ama emin olun aynısı korg rolandda nasıl kullanılıyorsa aynısını yamahadada kullanıyorsunuz buna bizzat gözlerinle şahit olan birsürü insan var

Bu sistem için öncelikle tebrik ederim ancak bundan memnun olanlar kadar hoşnut olmayanlar da olacaktır ki gördügüm kadarıyla varda her neyse başarılı Yamaha'dan sadece bu pitchbend yüzünden değiştirmek zorunda olanları duydum hayırlısı olsun.

valla kardeş hoşnut olmucak bişey yok isteyen yapar istemeyen yapmaz yamahanın tekerlerinden bıktık diyene işte çözüm ben yıllardır kullanıyorum arkadaşlarımda kullanıyor psr 9000 de tam 4 sene kullandım verdiğim arkadaşda kullanıyor bulundum yerdeki yamahacı arkadaşlarımın çoğunda bu sistem var..tek sorun maliyet biraz elimizden tutulsa bu problemide aşarız tüm yamahalara uygularız fakat böyle bir şansımız yok isteyen arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olurum

valla kardeş hoşnut olmucak bişey yok isteyen yapar istemeyen yapmaz yamahanın tekerlerinden bıktık diyene işte çözüm ben yıllardır kullanıyorum arkadaşlarımda kullanıyor psr 9000 de tam 4 sene kullandım verdiğim arkadaşda kullanıyor bulundum yerdeki yamahacı arkadaşlarımın çoğunda bu sistem var..tek sorun maliyet biraz elimizden tutulsa bu problemide aşarız tüm yamahalara uygularız fakat böyle bir şansımız yok isteyen arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olurum

bence yamahanın yeni insanlara ihtiyacı var
salim kardeşe ve batuhan kardeşe yükleniyoruz herseyi onlardan bekliyoruz
başı sıkışan herkese yardımcı olmaya calışıyolar sağolsunlar arada olamadıkları oldumuda feryat figan kopuyo yorumlarda
bazen bende kzıyorum ama düşününce hak veriyorum nereye kadar uğrasabilir insanlar
bir baska hususta şu
salim ve batuh ritimlerle uğrasıyo ediyo neden?
ne alıyolar karsılığındaki nekadar uğrassınlar
bence yamaha tayros modelleri haricini satmak istiyosa arkadaşları desteklemesi lazım gerekirse iş yapmasınlar diyip sadece ses ritim yazmaya yönlendiricek ve bu arada sezonda kazandıklarının daha fazlasını vermesi lazım