• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamahacılar neden bu kadar sessiz bugünlerde?

Cevap: yamahacılar neden bu kadar sessiz bugünlerde?

Yamahacılar Neden Sessiz Diyorsanız
Bence Bir Sokaklara Çıkın :) Herkes Ekmeği Peşinde Koşuyor..

batuh güzel bi yaklaşım.senin bu yaklaşımların herkesi susturuyo.yorumun için teşekküler ;)

Eyvallah :D :D

Yamahacılar Neden Sessiz Diyorsanız
Bence Bir Sokaklara Çıkın :) Herkes Ekmeği Peşinde Koşuyor..

.................................:):):)

Noktaların Anlamı Nedir :D

gizli rakip kardeşim yapılanları beğenmeyen kaç kişi var .bir kişi çıkıyor anlamsız bir yorum yapıyor peşinden korg şöyle korg böyle diye yazmaya başlıyor.bu tip yorum sizin neden şevkinizi kırıyor anlamıyorum .zaten onu söyleyen yamahacı değilki.ben anlamıyorum ritm yazmaktan. yemin ediyorum becerebilsem arkadaşlar benim ritmlerimi kullanıyor diye ben çok mutlu olurum.
piyanist 0606 kardeşim konu açarken bile korkuyla açıyor ve af diliyor vallahi üzülüyorum.yamahacılarda bir korku oluştu .birşey dersem kötümü anlaşılırım diye.
saz gurubu kardeşimede aynen katılıyorum.yamaha bölümüne bakıyorum kaç gündür kış uykusunda gerçekten kimsede ses seda yok . iyi uykular arkadaşlar.
saygılar

abicim sana katılıyorum herkes yorum yazmaya korkar duruma geldi

bana göre salim yamahanın uzmanı benim kafamda bunu kimsede deiştiremez

bana göre salimin yaptığı ses ve ritimler 10 numara bu ayki paylaşımda farklı arkadaşlar olucak tanımadığım onlarında yaptıklarına ozaman yorum yapıcaz

bende ritim ses yapan arkadaşlara yazdım hiçbirini beğenmedim bu siteden
ama aslında bubir isyandı ne isyanı? kaale alınmamanın isyanı

hep mukayese ediyoruz korgla falan dimi
arasında baya farkvar para olarak ve özellik var alette
emo cemo baykal set o set buset var para ile satılan ve o yaptıkları setlerde elden ele geziyor 500 e alan 300 e satıyor 300 e alan 150 ye satıyor

şimdi bana yine kızıcaklar ama
salimden başka bu orga bişeykazandırıcak bu orgu ileriye taşıyabilicek birini zannetmiyorum
batuhan okuldan sınavlarından zaten fırsat bulamıyor
ve şuvar para kazanmayan insan hiçişey yapmaz
verilsin x insanlara para insanları teşvik edilsin bakın neler oluyor
salim batuh ve diğr arkadaşlar uraşmıyor niye çünkü para kazanamıyolar
para kazancaklarını bilseler anasını alatırlar
or 700 ü kimse tanıyamaz

bu arada ben teknoloji fakiriyim
izmitte bir arkadaşıma bazı ritimler üstünde oynama yaptırdım
paylaşmak istiyorum ama nasıl olduğunuda bilmiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa
paylasırım

yamaha da or700 den önce a1000 kullananlar bilir berbat bir sound vardı ne kadar güzel ritim yazsan sound berbat olduğu için güzel gelmiyordu kulağa or700 çıktıktan sonra üzerinde yeni drumkit varken gittiler yine eski a1000 ritimlerini eski drum kitle alete koydular berbat ettiler işi şimdi v2 ile drum çok düzeldi nihayet ama insanlardaki bu eskiden gelen sound ile alakalı tatminsizlik pisikolojik olarak devam ediyor ama bu v2 ngerçekten çok güzel oldu bence üzerindeki ritimler sesler fazlasıyla yeterli
şimdi bende korg i30 var şimdilik idare ediyoruz ama en kısa sürede bir v2 alacağım bu sıradada yine boş durmayıp a1000 deki or700 deki bazı beğendiğim ritimleri i30 a konvert ettim yeni bir set yapıyorum çok güzel oluyor a1000 dekulağa hoş gelmeyen ritimler i30 da nasıloluyorsa acayip oluyor

arkadaşlar sessiz topluluk olmuyalım.bazıları biliyorum bana kızıyor.ama şunu kimse unutmasın biri kontağı tıklamayınca arabaya binen yok.birileri birşey öne atacakki sessiz kalmış sessizlikte sesli topluluk olacak.iyi veya kötü yorum yapmamız hepimizin iyiliğine.iyi yorumlardan bi güzellik çıkarsak birine faydalı olsak bu bizim için ne büyük bi şeref olsa gerek.o yüzden kimse yazılan yapılan birşeye önyargılı olmasın.saygılar.