• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamahacılar neden bu kadar sessiz bugünlerde?

Cevap: yamahacılar neden bu kadar sessiz bugünlerde?

arkadaşlar sessiz topluluk olmuyalım.bazıları biliyorum bana kızıyor.ama şunu kimse unutmasın biri kontağı tıklamayınca arabaya binen yok.birileri birşey öne atacakki sessiz kalmış sessizlikte sesli topluluk olacak.iyi veya kötü yorum yapmamız hepimizin iyiliğine.iyi yorumlardan bi güzellik çıkarsak birine faydalı olsak bu bizim için ne büyük bi şeref olsa gerek.o yüzden kimse yazılan yapılan birşeye önyargılı olmasın.saygılar.

dorudiyosun kardeş ama şuda var ben burda bu sitede şunuda gördüm

bikonu açarken yada yorum yaparken ii düşüncen yoksa insanlar şunu anlıyor teşekkür butonuna basılıp yükselmek sitede

yok böyle bidünya

ve yine söylüyorum ben teknoloji fakiriyim anlamam bu işlerden ama kara deniz tekno isteyen arkadaşlar varsa oynanmış bir ritim var elimde

sadece nasıl paylaşıcamı söylerseniz paylasırım
beğenen arkadaşlarımız kullanır beğenmeyen arkadaşlar kaale bile almaz

ben anlamam ritim yazmaktan ama yazdırırım ve istediim bir ritim var hala kimseye yazdıramadım yazanında yazdıını beğenmedim ama ücretinide ödedim

Cevap: yamahacılar neden bu kadar sessiz bugünlerde?

ritm dosyasını zip,yada rar ile sıkıştırınız.
sonra mesajınızı yazarken alttaki "eklenti ekle" bölümüne tıklayıp,dosyayı TM servera yükleyin...
sonra mesajı gönderin...
kolay gelsin