• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni dante tr yakında geliyor

Cevap: Yeni dante tr yakında geliyor

arkadaşlar alet tr değilmi tr se bize uyacak biz ona değil artı benim aletle fotoğraf çektirmeye niyetim yok 25 senelik müzisyenim şükür müzik yapmayı biraz biliyorum artı yaşım 42 bizim nesil çok zorluk çekti aletlerden artık bizimde hakkımız biraz rahat alet kullanmak peşin hükümdeğil ilk mesejımda yazdığım istediğimiz gibi olsaydı diğer markalar silinirdi piyasadan saygılar hepinize

yeter ki birileri bu güzelim aleti 4.000 tl'lik cihazlarla karşılaştırmasın.millet en kötü ihtimal çocuğuna veya okuldaki müzik dersine alır bunu.cihazı desteklemek şart.hayırlısı olsun herkese...

g-ö-r-e-c-e-ğ-ı-z :)

bu gorecegız cok manıdar olmus :) hayırlısı bakalımmm :)

EĞER DEMO OLURSA BUNLARI BEKLİYORUM BEN SİZDEN..
2 ayak ve 3 ayak için horon ve kemençe sesleri çok önemli...
5/16 mesudiye yöresi cıngıllım gibi
6/8 halay ritimleri
trakya düğünü için davullu çiftetelli ve roman ve klarnet sesleri benden bu kadar şuanda...
Ve birde yaylılar...

Her açıdan son kullanıcı açısından faydalı olacaktır. Kolay gelsin diyelim... f/p oranı iyi olursa piyasada çok şey değişir.

Slm arkadaşlar:Youmlara baktım ve bazı arkadaşlar PITCHBEND Den şikayetçi.Şimdi arkadaşlar PITCHBEND sizi deyil siz PITCHBEND ti kullanıcaksınız.Ben senelerdir yukarı aşşağı olan PITCHBEND ir kullanıyorum.Hiç bir sorun yaşamadım çünkü kimsenin bilmediği teknik olaylar var.Bizim için ESKI SETUNUN ŞU ANDA MEDELİ OLAN TUNCAY BEYIN Bize özel olarak getirmiş olduğu hocadan PITCHBEND in nasıl kullanıcağını ve neden avrupanın bunu seçtiğinin eğitimini aldık ve tamamen bilek sağlığı yönünde dersini verdi bize hocamız.Ama türkiyede korg ve roland da PITCHBEND sağ sol olarak geldiği için herkes böyle alıştı.PITCHBEND ile ilgili siz değerli müzisyen arkadaşlarıma detaylı anlatıcam ve deneyip sizde anlayacaksınız.Aletin saundu ve kullanım kolaylıgını görmeden sadece PITCHBEND için yorum yapmayalım.Piyasada bu özellikte bu fiyata bir alet varmı öncelikle onu bir düşünelim.Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sizlerdem ricam arkadaşlar Alet çıkmadan satılmaz dizye yorumlar yapmayın.Diyer Yapmış olduğumuz aletler içinde aynı şeyi sölediler ama aletler satışlarda rekor kırdı.Hayırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demoları merakla bekliyorum tam alet alacağım zamana denk geldi çıkmasını bekliyeceğim...

slm picbendi değiştirme şansı olmayacakmı acaba benimde artık org alma zamanım geldi ama yamaha a -300 tr nin picbendini kullanamadım

bende org alcam ama bu aleti bekliyorum ne zaman satışa çıkcak acaba haziranı geçmez inşallah