• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni dante tr yakında geliyor

Cevap: Yeni dante tr yakında geliyor

Demo bekliyoruz :( diğer sitede de konuyu güncelledim :)

En Kısa Zamanda Demoları Bekliyoruz...

demoları bekliyoruz...
bakalım ne gelecek :)

şok olacaksınız herhalde öyle olur bu kadar övüldüğüne göre şok şok şok gerçekten merak ettim aleti

ne oldu 2000 tl nin altında olacaktı alet hepsi lafta kaldı değilmi ben kendi adıma almaktan vazgeçtim şu an itibari ile alanlara hayırlı olsun derim

hele bi piyasaya düşsün bakalım 2.el değeri ne olacak.....

bi sessizlik içinde şimdi ne kadarmış fiyatı ?

utar müzikte 950 usd takribi 2000tl

Türk müzisyenler camiasına hayırlı uğurlu olsun emek verenlere emeği geçenlere bol bol teşekkür ederim. şimdiye kadar çoğu şahıs markaya verdi belki parayı ama simdi aletin performansına verecek. ALAN KARLI. HAYIRLI İŞLER.. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun. Org için yapılan emekler kesinlikle yabana atılır değil. Büyük üstadlar tarafından destekleniyor. Org için kesinlikle lafım yok. Ama ben fiyatını ilk çıkacak tanıtım fiyatı falan olur diye daha uygun olur diye düşünmüştüm. Sahibinden sitesinde kimi yerde 950 usd kimi yerde 2.200 TL kimi yerde 2.000 TL. Böyle bir fiyat olunca yanlış anlamayın biraz soğudum. Kısıtlı bir bütçe ayırmıştım. Ayırdığım paraya para ilave etmem gerekiyor. Fiyat konusunda 2.000 Tl ye çıkarsam belki biraz daha ilave ederek başka org düşünmeye başladım. Şu anda bu fiyattan dolayı biraz kafam karışık.