• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni ritimlerim

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 11K
Cevap: yeni ritimlerim

kardeş ritimlerin mükemmel eline yüregine sağlık

sağol kardeşim güle güle kullanın devamı varrr

kardeşim tesadüfen baktım ritimlerine harkulade başarılarının devakını diliyorum

sağol kardeşim yeni ritimler var ama ekleyemiyorum malum disket kalktı nasipse çalışmalara or 700 v2 le devam etcez...

kardeş bende a1000 kullanıcısıyım senin bütün ritimlerini de severek çalıyorum. Senden çok önemli bir ricam olcak bana şöyle güzel bir oyun havası ritimi şöyle 2 -4 lerden bulabilrmisin ben şimidiye dek piyasada olan a1000 oyun havaları ritimlerine baktım ama pek hoşuma giden olmadı sana çok zahmet olacak ama bana şöyle bi kesik çayır, konyalım vs. için oyun havası ritimi bulabilrsen yada yazabilirsen çok sevinirm. şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

estağfirullah kardeşim ben çalışmalara devam ediyorum isteklerinizi yapıyorum ve fırsatını bulduğum an paylaşacağımdan şüpheniz olmasın saygılar teşekkürler. mutluluklar paylaştıkça çoğalır azıcık mutlu ediyorsam bana da ne mutlu ... :)

azıcık ne demek kardeş inan çok insan sevindiriyorsun. Senin o güzel ses ve ritimlerini sabırsızlıkla bekliyorum kardeş inan hergün siteye girip yine o güzel ritimlerin , seslerin var mı diye bakıyorum. Sana kolay gelsin kardeş emeğine sağlık..

sağol sağol sağol çok teşekkürlerimi sunuyorum herkese inanın beni çok sevindiriyor bu yazdıklarınız benim için dua edinde bu sezon değiştireyim klavyeyi sonra çalışmalara devam...saygılar.sevgiler.

yok ustam değiştirme klavyeyi a1000 ile çalışmalara devam bi sen kaldın zaten a1000 ci sende bırakırsan a1000 i yandık o zaman yeni ritim ve sesler bekliyoruz senden kolay gelsin....