• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni ritimlerim

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 11K
Cevap: yeni ritimlerim

Arkadaş doğru söylemiş adaş.A1000 efsane bi klavye bana göre.Senin otatlı ritim ve seslerin gerçekten bizleri çok mutlu ediyor.Bunu bende söylemek istedim okuyunca mesajları...:)))

sağol adaşım ben klavyeyi değiştirsemde a 1000 cilere yardımcı oluruz merak etmesinler alet yetmiyor anlıyorsunuz benimki çipsiz olduğu için davul bile yok yani yeni klavye yeni ritimler ve sesler demek

yeni ritimler, sesler geliyor mu kardeş nasıl durumlar a1000 ciler sabırsızlıkla bekliyor!!!!!!!!!

dediğim gibi yeni ritimler ve sesler var çalışmalara devam fırsatını bulduğumda paylaşacağım arkadaşlar teşekkürler ediyorum saygılar..

çok sağol kardeş eksik olma sabırsızlıkla bekliyoruz. şimdiden çok teşekkürler kolay gelsin...

eyvaaallah :)

yeğenim ellerine sağlık benimde bir ricam var ben bağlama hastasıyım .eğer güzel elektro saz ve bağlama sesler var ise yayınlaya bilirmisin teşekkürler ..

kardeş sitede bu işi iyi yapanlardan biride sizsiniz ellerinize sağlık işiniz gerçekten kalite

saol varol daha ne diyeyim