• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 kafamı karıştırdı

• Konbuyu başlatan aliye6
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 13K
Cevap: A2000 kafamı karıştırdı

Or700 pa800 a-2000 bunlar yeni aletler. tyros3-4 ve 3x lerin fiyatı cok yüksek biliyorsunuz. benim tavsiyem a-2000 almandır. yeni alet yeni işletim sistemi. yeni ritim yazma menusu falan filan. e pitchbend de sağ-sol daha ne olsun. bir de emonun paketi var. ben pa800 kullanıyorum ve a2000 i düşünüyorum. hem hafif ve açılması hızlı. ama teşhir edildigi zaman incelemek istiyorum öncelikle.

arkadaşım senin +1500 tl bütçen varsa eğer or700 ü tercih etmelisin bence a2000 ile or700 arasında uçurum bir fark olacağına inamıyorum ama şunu söyleyeyi yurt dışı satış fiyatı 1470euro türkiyede'de 1425/1450 civarı olacak büyük bir ihtimalle
buda demektirki fiyat 3500tl olacak ve bu aletin boş hali olacak . ve daha sonra bu aletede çip çalışması falan yapılırsa ozaman kaç para olur buda meçhul sen al or700ü bak keyfine bence hiç kendini maddi sıkıntıya sokma

Acelen yoksa or700'den sonra gelecek modeli bekle derim.A2000 olmasa bile illa bir model çıkaracaklar.

Ben de de A1000TR var. Ben de beklemedeyim.
700 plus ile A2000 karar zor. Üstatları dinlemek lazım.

yeni alet çıkar diyorsunuz fakat arkadaşın bütçesi belli sunduğunuz seçenekleri değerlendiremezki alacağı zaten ikinci el or7oo parası ancak buna yeter 1500 tl var diyor arkadaş

yeni alet çıkar diyorsunuz fakat arkadaşın bütçesi belli sunduğunuz seçenekleri değerlendiremezki alacağı zaten ikinci el or7oo parası ancak buna yeter 1500 tl var diyor arkadaş

Aslında doğru söylüyor arkadaş. En iyisi sahip olabildiğindir. Bana da en yakın aslında 700 plus geliyor. Güzel, temiz bir ikinci el 700 plus aslında iyi bir seçenek.

.
Benim nacizhane tavsiyem Yamaha Or700Tr V2 Pluss al derim.

Çünkü Yamaha A2000 piyasaya girmesi ritim ve seslerinin oturması nereden baksan 1-2 yıl alır. Benim kanaatim Pluss ayarına gelmesi için de 4-5 yıl geçmesi lazım.

Evet haklısınız, 700 plus ilk etapta daha mantıklı...
Dr.Salim arkadaşımız galiba GW-8 için ritm hazırlayacak. Eğer işin içine girerse ikinci el GW-8 de düşünülebilir 700 plus ile birlikte.
Fiyat-performans idare eder heralde. (Ev kullanıcısı ve küçük çapta programlar için)

Hiç düşünme or700 v2Plus alıp keyfine bak..

Ben bu tip durumlarda pek yorum yapmam fakat senin fikirlerine ve isteklerine bakınca tek çözüm bu oluyor..

Günü gelir Psr a2000 almak istersin ama zaten o güne kadar anca a2000 kendini toparlar..

A300TR v2 klavyemi sattım. Bakalım kısmet şimdi sırada ne var? :)

Hiç düşünme or700 v2Plus alıp keyfine bak..

Ben bu tip durumlarda pek yorum yapmam fakat senin fikirlerine ve isteklerine bakınca tek çözüm bu oluyor..

Günü gelir Psr a2000 almak istersin ama zaten o güne kadar anca a2000 kendini toparlar..

Aynen katılıyorum.
Ben 0r700 plus aldım fena halde memnun ve mutluyum, kesinlikle tavsiye ederim.
Evdeki bulgur çarşıdaki pirinçten eyidir hesabı.
Dere yok ortada paçaları sıvamamak lazımmış.
Or700tr v2 plus alın keyfinize bakın.