• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 kafamı karıştırdı

• Konbuyu başlatan aliye6
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 13K
Cevap: A2000 kafamı karıştırdı

arkadaşlar yanlış anlamayın ama a 2000 or 700 tr plustan kaliteli ve çok daha üstün olmadıktan sonra piyasaya sürermi yamaha,

mutlaka altypıyı sağlamlaştırıp öyle sürer piyasaya,bence her yönüyle üstün olmalıki millet alsın,1 seneye 2 seneye 3 seneye şöyle olur böyle oluru yok,çıktığı anda or 700 tr plustan altyapı ritim ve saund olarak çok farklı olması gerekir,yoksa 1 seneye 2 seneye or 700 tr plus seviyesine gelecekse yamaha hiç çıkarmasın bence,o zaman ne anladım ben bu işten,or 700 plusa çok çalışmalar yapıldı tabiki göz ardı edilemez ama benim demek istediğim mutlaka arada çok büyük fark olması gerekirki alıcı bulsun org,
saygılar

Ben yamaha firmasının plusta kullanılan ritim kitlerden haberdar oldugunu sanmıyorum. Ondan üstün bir alet üretmeyi düşünüyorsa alır bir tane plus ve fabrikada daha iyi türk kitler ekler a2000tr olarak sürer. Ama böyle olmadı malesef. ;) saygılar.

Yamaha a2000i çıkartırken tabiiki or700den üstün özellikleri koyarak çıkartmış...

Ama aletin türk kısmı yamahayı bağlamaz, türkiyeye pazarlayanı bağlar...

Kim neyi ne kadar bekler ptesi günü belli olacak. :)

Pazartesi derken ?

ptesi satışa çıkıyor diye biliyorum.

dore, bizim patrona 15 adet kotalı a2000 sattı. Ptesi a2000ler dükkana geliyor. Ben doreye ek ritimler bittikten sonra satışa sunulmayacak mı? diye sorduğumda, fikret bey o ritimler intetten daha sonra dağıtılacak dedi. Yani önümüzdeki hafta a2000 satışları başlıyor.

bu arada size söylenen set çalışması yanlış bilgi. Set değil, sadece ek ritimler eklenecek mevcut a2000 setine...

Aydınlattığınız için teşekkürler Dr. Salim

bu arada size söylenen set çalışması yanlış bilgi. Set değil, sadece ek ritimler eklenecek mevcut a2000 setine...

bu arada bugün pazartesi :) satışa sunulmasıyla ilgili yanlış bilgi :)

Aysonunda müzikseverlerle buluşacakmış A2000

Ben doreye ek ritimler bittikten sonra satışa sunulmayacak mı? diye sorduğumda, fikret bey o ritimler intetten daha sonra dağıtılacak dedi.
Bana bu deniyor
size set hazırlanıyo deniyor...

nası bi firma benim aklım almıyor artık.

Ben doreye ek ritimler bittikten sonra satışa sunulmayacak mı? diye sorduğumda, fikret bey o ritimler intetten daha sonra dağıtılacak dedi.
Bana bu deniyor
size set hazırlanıyo deniyor...

nası bi firma benim aklım almıyor artık.

Şimdi konu başlığı A2000 kafamı karıştı ya.Kafanızı A2000 karıştırmasın asıl kafa karışıklığı do re nin bu alete neler yapmak istemesi anlaşılan.Firmanın fikri ne zikri ne esas soru bu ?Bu aletle ilgili niyet ne?Şimdi benimde kafam karıştı işte :( Ama yine de A2000 hayırlı olsun...