• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 kafamı karıştırdı

• Konbuyu başlatan aliye6
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 13K
Cevap: A2000 kafamı karıştırdı

.
.
Aslında nabız yokluyorlar gibime geliyor.

Birde dore müzik or700 stoğunu eritmeye çalışıyor da olabilir. (Ki bu durum normal bir uygulama)

Dünyanın pek çok yerinde satışa sunulan A2000 satışı Türkiye'de başlamadı ise stok durumundandır.

Bir de ilk intiba çok önemli. İlk çıktığında fos çıkarsa (ki kendi segmentinin bir önceki modeli olan or700 tr v2 plus gibi bir dev var karşısında. Onun gölgesinde kalırsa biter) Büyük bir kayıp olur yamaha için. Bu nedenle nabız yokluyorlar gibime geliyor.

Özellikleri ne kadar iyi olursa olsun önemli olan temsil problemi.
Türk klavyecilerin tercihi, yaptıkları müzikle doğru orantılıdır. Ritim, set, altyapı olarak Türk klavyecilerinin ihtiyaçlarını tam karşılamazsa, bunların dışındaki özellikleri ne kadar fazla olursa olsun temsil probleminden dolayı tercih edilmeyecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun satın alanlara...Satışa çıkmış nihayet :)
İnceleyip göreceğiz bakalım cihazı nasipse.

salim abi bu alet v2 plus ritim ve seslerini direk okurmu?

Beyler, siz klavye değiştire değiştire nereye kadar gideceksiniz?

2000 yılında sahip olduğum ve 1 yıl sonra sattığım Yamaha PSR A3 'ten sonra ilk klavyem olabilir belki A2000 modeli.

Müsaade et :) 12 yıl sonra tekrar bir klavye sahibi olayım artık :)

2000 yılında sahip olduğum ve 1 yıl sonra sattığım Yamaha PSR A3 'ten sonra ilk klavyem olabilir belki A2000 modeli.

Müsaade et :) 12 yıl sonra tekrar bir klavye sahibi olayım artık :)

Üstadım genel olarak söyledim.Şahsi bir şey demedim.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.Herkesin ihtiyacı farklı da olsa bir klavye en azından dört yıl kullanılmalı diye düşünüyorum.Kendine uygun cihazı bulamayan arkadaşlar var.Üç ayda bir klavye değiştirmek bana garip geliyor.Tabii herkesin kendi parası.İnşallah herkes gönlündeki gibi bir klavye sahibi olur.

siz de benim gibi V2 Plus'ı evde amfi olmaksızın kullanmak istiyorsanız, satın almadan önce 1 kez daha düşünün derim.. iyi bir ses sisteminiz yoksa, V2 Plus'ın sesleri çoook ama çook cılız ve yetersiz gelecektir.. orgun ritimleri 10 numara, ama almadan önce seslerini bizzat dinlemeden almayın derim..

Üstadım genel olarak söyledim.Şahsi bir şey demedim.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.Herkesin ihtiyacı farklı da olsa bir klavye en azından dört yıl kullanılmalı diye düşünüyorum.Kendine uygun cihazı bulamayan arkadaşlar var.Üç ayda bir klavye değiştirmek bana garip geliyor.Tabii herkesin kendi parası.İnşallah herkes gönlündeki gibi bir klavye sahibi olur.

farkındayım kardeşim rahat ol sen :) Özür dilenecek bir yorum yapmadınki sen.

siz de benim gibi V2 Plus'ı evde amfi olmaksızın kullanmak istiyorsanız, satın almadan önce 1 kez daha düşünün derim.. iyi bir ses sisteminiz yoksa, V2 Plus'ın sesleri çoook ama çook cılız ve yetersiz gelecektir.. orgun ritimleri 10 numara, ama almadan önce seslerini bizzat dinlemeden almayın derim..

Ben or700 v2 plus'ı evde kullanmak için almıştım. Zaten hobi amaçlı müzikle ilgilendiğim için alet odadan bile dışarı çıkmadı. Sesleri de gayet yeterli hatta hiç son seste kullandığım olmadı sesi yarıya kadar açınca bile gayet yeterli bir ses çıkıyor. Zaten sona kadar açsam babam diğer odadan gelip düğün salonuna çevirdin evi diyebilir o derece yeterli sesleri.

Evden tüm apartmana kına gecesi dinletisi yapmayacaksanız sesi evde gayet yeterli. :)