• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 kafamı karıştırdı

• Konbuyu başlatan aliye6
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 13K
Cevap: A2000 kafamı karıştırdı

or700 de hoparlör patlaması ve ısınma gibi sorunlar vardı bunlar a2000 de düzeltilmiş ayrıca a2000 de daha yeni özellikler var usb den trak çalma ve usb ye kayıt gibi ayrıca ritim yazma menüsü ve bazı yenilikler ve pitch bend bence a2000 al sound daha iyi olması lazım

Aynı konumdayım Aliye6 arkadaşımız ile. Ev ortamında kullanmayı düşündüğüm bir model araştırıyorum. Yamaha OR700 V2 düşünüyordum. OR700 yanında Roland GW-8 de beraber almayı düşünüyorum bazı artılarının olmasından dolayı. Ancak A2000 gündeme geldiğinde beni en çok cezbeden özelliği wav formatında kayıt yapıyor olabilmekti. Benim için önemli bir özellik bu. Elbette forumumuzda değerli müzisyenlerimizin bilgi ve yorumlarından fevkalede istifade ediyoruz. Bundan dolayı müteşekkirim onlara.

Her zaman söylendiği gibi cihaza dokunmak gerekiyor son kararı vermeden önce.Henüz Do-Re müzikte satışta değil bu model.Ben isim ve telefonumu bugün bıraktım müşteri temsilcisine ve haber bekliyorum satışa çıktığı ile ilgili.

Hayırlısı olsun artık...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sanırım bu cihazdada mikrofon yook.yamahayı anlamış değilim :)

öncelikle a2000 de azda olsa tyros sesleri mevcut saund tam olarak olmasada iyi bence üstelik set olarakta üzerinde hazır emo seti mevcut herşeyi ayarlı bir şekilde 40 adet ritim ve ses saunduda or700den daha iyi dinlediğim kadarıyla derinden geliyor 64 mb hafıza var istediğin seti yükleyebilirsin

ikinci el A1000 Tr aldım arkadaşlar. (idareten tabiki)

Biraz birikimimi ayarlayabilirsem a2000 ya da Tyros2 olacak inşallah.

Görünen o ki yamaha A2000'ni bekleyen çok kişi var bende bekliyorum hatta satışa çıktığı anda hemen alacağım Bence çalışmalar ağırlıklı olarak A2000 ne yönelirse daha iyi olur. Eğer aletin hazırlanması bir kaç yıla uzarsa bu bekleyenler başka markalara yönelebilirler en geç 4-5 ay sonra 2012 yazına kadar OR700 V2 plus ayarına gelse hiçte fena olmaz yani :)

Görünen o ki yamaha A2000'ni bekleyen çok kişi var bende bekliyorum hatta satışa çıktığı anda hemen alacağım Bence çalışmalar ağırlıklı olarak A2000 ne yönelirse daha iyi olur. Eğer aletin hazırlanması bir kaç yıla uzarsa bu bekleyenler başka markalara yönelebilirler en geç 4-5 ay sonra 2012 yazına kadar OR700 V2 plus ayarına gelse hiçte fena olmaz yani :)

arkadaşlar yanlış anlamayın ama a 2000 or 700 tr plustan kaliteli ve çok daha üstün olmadıktan sonra piyasaya sürermi yamaha,

mutlaka altypıyı sağlamlaştırıp öyle sürer piyasaya,bence her yönüyle üstün olmalıki millet alsın,1 seneye 2 seneye 3 seneye şöyle olur böyle oluru yok,çıktığı anda or 700 tr plustan altyapı ritim ve saund olarak çok farklı olması gerekir,yoksa 1 seneye 2 seneye or 700 tr plus seviyesine gelecekse yamaha hiç çıkarmasın bence,o zaman ne anladım ben bu işten,or 700 plusa çok çalışmalar yapıldı tabiki göz ardı edilemez ama benim demek istediğim mutlaka arada çok büyük fark olması gerekirki alıcı bulsun org,
saygılar

Yamaha a2000i çıkartırken tabiiki or700den üstün özellikleri koyarak çıkartmış...

Ama aletin türk kısmı yamahayı bağlamaz, türkiyeye pazarlayanı bağlar...

Kim neyi ne kadar bekler ptesi günü belli olacak. :)

Yamaha a2000i çıkartırken tabiiki or700den üstün özellikleri koyarak çıkartmış...

Ama aletin türk kısmı yamahayı bağlamaz, türkiyeye pazarlayanı bağlar...

Kim neyi ne kadar bekler ptesi günü belli olacak. :)

Selim,
Beni bağlasan durmam ki :D