• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Awave ile KMP yapmak

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 19K
Cevap: Awave ile KMP yapmak

hocam ben pa3xte nexustaki sesleri sample yapmak istiyorum nasıl yapacağım bir türlü yapamadım...yardımcı olursan çok sevinirimmm...şimdiden teşekkürler ;)

tabi meşakkatli ama keşke video olsa daha iyi. inşaallah öyle bir paylaşımda gelir...

arkadaşlar video ile anlatır msınızı resimlerde linkleri ölmüş birşey analyamadım bir dünya sound var kmp yapamıyorum birkez becerdim notalar çok uzuyor fl studioda

arkadaslar. elimde ksf vr kmp dosyasi var bn bunu dwp yapmak istiyorum ama yapamiyorum no
ta ayarini we dwp yapicak bi üsdat yokmu ?

çok sğol güzel bilgiler için ama bide videolu olsa daha anlaşılır olurdu

aweve yle bende uğraşıyorum ama bunun bir nota dizilişini yazarmısınız arkadaşlar.

Nota dizilimi derken?

Aweve sütüdio da Wav diziyor ya hocam ,yukardan aşağıya,a1,c2,f4 gibi

c do
d re
e mi
f fa
g sol
a la
b si

AWAVE STUDYODA KMP YAPIMI NI ANLATACAK KİMSE YOKMU TEK TEK ADIM ADIM VİDEO YOK ANLADIK EN AZINDAN ŞU MENÜDEN ŞUNU TIKLA GİBİ ANLATIM İSTİYORUZ BİDE POGRAMA ENAZ KAÇ SES ATMAMIZ LAZIM ATTIĞIMIZ SESİN HANGİ TONTAN ÇALDIĞININ BİR ÖNEMİ VARMİ ATTIĞIMIZ SES ENAZ KAÇ SANİYELİK OLMASI LAZİM EN FAZLA KAÇ SANİYELİK OLMASI LAZIM LÜTFEN YARDIM

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri