• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

2005 yilinda sevgililer gününde zürichde Divan restaurantta programa basladim,yemek müzigi falan derken sira okumaya geldi,bir sarki iki sarki derken birden ellerimin altindan klavye kayboldu:)ayaklik kiliti acilmis org yere yapismiti ve elektrik aksininda sorun oldu ne isik var ne ton..O yilki en kisa sevgililer programimi yapmistim...

2005 yilinda sevgililer gününde zürichde Divan restaurantta programa basladim,yemek müzigi falan derken sira okumaya geldi,bir sarki iki sarki derken birden ellerimin altindan klavye kayboldu:)ayaklik kiliti acilmis org yere yapismiti ve elektrik aksininda sorun oldu ne isik var ne ton..O yilki en kisa sevgililer programimi yapmistim...

Yedek org yok muydu?

ben düğünden önce armut yemiştim :)) gelin damat dansa başladı armudun kabugu şarkı söylerken bogazıma yapıştı müzigi kesip su içmeye gittim tekrar özür dileyerek dansa devam ettim :))

Mikrofon açıkken biri size yaklaşıp da bir şeyler söylüyor ya... O an inanın ölmek istiyorum.

Mikrofon açıkken biri size yaklaşıp da bir şeyler söylüyor ya... O an inanın ölmek istiyorum.

Birde solo çalarken konuşamadığınız için onu anlamadığını ve bu yüzden cevap vermediğinizi sanan insanlar bir bağırırlar;kabinleri bile bastırır o bağırışları resmen.. :)

abi 17 yaşında köy düğününe gttim orgcu olarak bi kız beğendim allah war çok güzeldi .. neyse bakışma falan da oldu düğün bitti eve geldik ertesi hafta aynı köyde düğünn off havalara girmişim neyse gittik kzı arıyorum bi türlü bulamıyorum derken damat geldi baktım ilkokul arkadaşım çok şaşırdm daha 17 yaşında evleniyor asıl süpriz ise gelinn beğendiğim kız olması..çok utandım

abi 17 yaşında köy düğününe gttim orgcu olarak bi kız beğendim allah war çok güzeldi .. neyse bakışma falan da oldu düğün bitti eve geldik ertesi hafta aynı köyde düğünn off havalara girmişim neyse gittik kzı arıyorum bi türlü bulamıyorum derken damat geldi baktım ilkokul arkadaşım çok şaşırdm daha 17 yaşında evleniyor asıl süpriz ise gelinn beğendiğim kız olması..çok utandım

Vaybe kardeş 1 hafta kızı kaçırmışsın.. Ne yapalım nasip kısmet....değil mi??

özel bir firmanın mali işler departmanında çalışıyordum..

firma büyük çaplı kelli felli müdürlerin olduğu bir yapıdaydı..

firma hizmet pazarlamacıları büyük işler aldıklarında bunu firma çalışanlarına mail yoluyla bildiriyorlardı..

aslında işin bir diğer adıda sükse ve önemlilik hatırlatması yani adamında derdi o zaten...

neyse

bir sabah aynı müdürden bir mail daha geldi...

okudum..

müdürün bu maillerinden bıktığımı bu nasıl bir adam gibisine çalışma arkadaşıma mail atayım dedim...

yeni mail yaz sekmesini tıklayacağıma "yanıtla" sekmesini tıklamışım..

bunun derdi nedir abi yaa gibisine maili yazdım..SEND

kontrol edeyim dedim.. ulen müdürün kendisine yollamışız.. üstelik yanıtla seçeneğinden.. alıntıda var..

inanın...

feci bir aptallık duygusuyu ve ne mal adamım ya düşüncelerinde oldum..

işin açığı, yeni bir mailde yollasam hadi neyse..

sonra ne yapayım ne edeyim gibisine düşündüm..

sn, müdürüm yanlışlıkla şahsınıza yolladığım mail'i lütfen dikkate almayınız.. sehven yanlış gönderdim..

mailini yazdım ne aradı nede sordu...

olan o günden bugüne olan 10 kere kontrol et bir kere yolla alışkanlığıma oldu..

saygılar..

özel bir firmanın mali işler departmanında çalışıyordum..

firma büyük çaplı kelli felli müdürlerin olduğu bir yapıdaydı..

firma hizmet pazarlamacıları büyük işler aldıklarında bunu firma çalışanlarına mail yoluyla bildiriyorlardı..

aslında işin bir diğer adıda sükse ve önemlilik hatırlatması yani adamında derdi o zaten...

neyse

bir sabah aynı müdürden bir mail daha geldi...

okudum..

müdürün bu maillerinden bıktığımı bu nasıl bir adam gibisine çalışma arkadaşıma mail atayım dedim...

yeni mail yaz sekmesini tıklayacağıma "yanıtla" sekmesini tıklamışım..

bunun derdi nedir abi yaa gibisine maili yazdım..SEND

kontrol edeyim dedim.. ulen müdürün kendisine yollamışız.. üstelik yanıtla seçeneğinden.. alıntıda var..

inanın...

feci bir aptallık duygusuyu ve ne mal adamım ya düşüncelerinde oldum..

işin açığı, yeni bir mailde yollasam hadi neyse..

sonra ne yapayım ne edeyim gibisine düşündüm..

sn, müdürüm yanlışlıkla şahsınıza yolladığım mail'i lütfen dikkate almayınız.. sehven yanlış gönderdim..

mailini yazdım ne aradı nede sordu...

olan o günden bugüne olan 10 kere kontrol et bir kere yolla alışkanlığıma oldu..

saygılar..

Tam evlere şenlik :D Amfi açıkken kablo çıkarıp takmayın.Acemilik günlerinden tecrübeyle sabittir.

Düğün sahiplerini iyi seçmek lazım.Düğünde iki aile kavga etti diye parasını alamayanı da gördük :(

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri