• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

Konuyu güncellerken şunu da fark ettim.Arada bir reklam linklerindeki firmaları da inceleyip siteye destek verelim.Bizim de desteğimiz olsun bu ortama :)

eyvallha akrkadaşlar merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mi b'den okuduğum parçayı Kemancımın sitemiyle sol'den denedim nakaratta sesim aşırı şekilde çatladı ve çıkamadım. şarkıyı hemencecik orada kesip baştan mi'den okuyarak toparlamaya çalışmıştım, ama bakışlar herşeyi anlatıyodu :D şarkının sözlerini unutunca suya sarılıyorum boğazım düğümlenmiş gibi ;)

'Gelin ve damat bey' demek de aynı etkiyi yaratıyo. o anda 'hanım' ağzımdan çıkmadı gerisini de toparlayamadım :D

Apaçi dans çalıyordum , o anda nerden aklıma geldiyese bir an " ha ha ha hey hey hey " söyleyince oynayanlar doğu halayına hemen döndü 5 saniye sonra herkse halayı bıraktı , yere yığılarak gülmeye başladı. Ben de bir an senkronizasyonum bozuldu.

sahnede pa800 kullanıyorum e tabi kaset gibi sahne yapıyorum fakat orgun acemisiyim bayan solistin mic girişini orga takmışım hani vokal desteğim oluyor e tabi vokallerin son sayfasında bayan sesi var ben tempoyu hızlandırınca tempoya basmam gerekirken ekran vokal seçeneklerinde kalmış hızlıdan bi dönderdim bayanın sesi oldumu çocuk sesi viiig viiig gibi bi ses ben hemen toparladım ama müzisyen arkadaşlarla bi güldük :)
sahneden sonra oryantal sahnemiz var 3 kişiyiz acemi piyanist ses düzeni sahibi ben piyanist ve laptop tan oyun havası çalan dj miz dj oyun havası çalarken bende pa800de açmışım macitkit drumlardan ritim atıyorum harika baterilerim vardı derken acemi olanda tane tane seslere basıyor gelen sesler bu dum tak trek güm tıs çak felan drumların sesleri birden bi ses (kadir inanırın) dağılın uleeyyyn diye biz üçümüz döndük arkamıza dedik aha kavga çıktı heralde baktık bişey yok devam ettik tekrar aynı tuşa basınca dedik bu ses orgtan geliyormuş :)

bir düğün.fanatik fenerbahçeli bir damat.istek üzerine bilgisayardan çaldığım fenerbahçe marşı.ve o marşın ortasında bir ses 'ne mutlu seni si....????!!!!!' yaşa fenerbahçe.allahtan damat arkadaşımdı ve insanlar öyle büyük bi coşkuyla söylüyorlardıki.arada kaynadı.ama benim durumum perişandı.mastır volumleri nasıl kapattığımı hatırlamıyorum

sahnede pa800 kullanıyorum e tabi kaset gibi sahne yapıyorum fakat orgun acemisiyim bayan solistin mic girişini orga takmışım hani vokal desteğim oluyor e tabi vokallerin son sayfasında bayan sesi var ben tempoyu hızlandırınca tempoya basmam gerekirken ekran vokal seçeneklerinde kalmış hızlıdan bi dönderdim bayanın sesi oldumu çocuk sesi viiig viiig gibi bi ses ben hemen toparladım ama müzisyen arkadaşlarla bi güldük :)
sahneden sonra oryantal sahnemiz var 3 kişiyiz acemi piyanist ses düzeni sahibi ben piyanist ve laptop tan oyun havası çalan dj miz dj oyun havası çalarken bende pa800de açmışım macitkit drumlardan ritim atıyorum harika baterilerim vardı derken acemi olanda tane tane seslere basıyor gelen sesler bu dum tak trek güm tıs çak felan drumların sesleri birden bi ses (kadir inanırın) dağılın uleeyyyn diye biz üçümüz döndük arkamıza dedik aha kavga çıktı heralde baktık bişey yok devam ettik tekrar aynı tuşa basınca dedik bu ses orgtan geliyormuş :)

Bak işte bu süperdi be üstad :D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri