• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

Abi gerçekten çok bela bişey o yaa :)
Ben şahsen,ritimi durdurup yeniden başlatıyorum :D adam sanki kendi istediği çalınıyomuş gibi çıkıp oynuyo_Oysaki bi fark yok :D

En sonunda ışıklı bir pano koyup çalan şarkının ne olduğunu belirteceğiz anlaşılan.Bir de iki şarkı öğrenip kendilerini bir şey sanıyorlar şarkı isteyerek.

Arkadaşlar benimkisi biraz klasik olcak ama ben yinede anlatayım.

Birgün beni bir programa çağırdılar. Sende bize katıl dediler.Dedim tamam. Neyse programda nihayet sıra bize geldi. Çalmaya başladım Sonra parçayada girdim. Söylerken nedense kendi sesimi pek duyamadım. İçimden allah allah noluyo yaa falan diyerekten etrafa bi bakındım şöyle. Perdenin arkasındaki abilerde tabi bana böm böm bakıyolar. Sonra abinin biri yanıma geldi hemen durdum meğersem mikrofonu açmayı unutmuşum ben haala mal gibi söylüyom.

Birde bigün düğüne gitmiştik. O zaman tesisatımız yoktu ve kiralıyarak alıyoduk. Tesisatçının sahibi geldi kurduk herşeyi. Kolonlarda 4 taneydi. Sonra abi bidaha yanımıza geldi ses patlıyo biraz dedi tabi düğünde daha başlamamıştı. Heralde hoparlörlerin kablolarını birbirine değdirdiki bi ara cızt diye bi ses geldi 4 kolonun 4 üde uçtu. Sonra adam başka kolon getirmeye gitti. O kadar zaman ne yaptı bilmiyorum ama düğüne 2 saat geç başladık.

Haa birde yine bigün düğündeyiz. Düğünün ortasında tanıdık bi arkadaş benden bi istek istedi. Bende refertuarımda yok dedim. Sonra başka istedler yine yok dedim Israr ettiler yine yok dedim. Bikaç gün sonra arkadaşı okulda gördüm Arkadaş bana nedese iyi. Eğer biraz daha uğraşsaydın sana tekme tokat girecektik dedil.

Ben sadece 2 senedir amatör olarak klavye çaliyorum ( acemiyim yani :) ), ama ufak ve taze bir animi anlatayim...

Arkadaslar ¨bi gün bana: "gel kahvede yilbasi gecesini sen yap" dediler, neyse "tamam" dedim, ama aramizda söyle sözlestik: "yeni yila girdikten en fazla 1 veya 2 saat sonra gece bitecek" (çünkü saat aksam 9'da çalmaya baslicam), "bunu millete sôyleyin" dedim, bilgileri olsun diyerek tabi...
neyse yeni yila girdik, kahve ahalisi zaten kafayi çekmis öyle oynu :) arada 1 saat geçti, 2 saat geçti,...daha oynuyolar resmen...istek üzerine istek istek üzerine istek bitmek bilmiyo, bende zaten kiramiyorum derhal yerine getiriyorum...
baktim sonu gelmeyecek, çünkü saat sabahin 3'üne gelmis!!
ve tabi acemi oldugum için nasil bitirecegimi bilemedim... :)
o arada nedense birden aklima geldi, klavyenin sesini birden kestim, ve herkes durdu..
nerdeyse bana ters ters bakmaya basladilar, ve o arada aklima nasil geldiyse , sesi sona kadar açtim ve HARMANDALI'ni çalmaya baslarken ( bizim millet zaten bu parçayi duydumu kendini kabadayi veya efe gibi hissediyo haha :) ) oynadilar, ve oyunu bitirdikten sonra yanima gelip ne deseler: "bunu çalmasaydin daha devam ederdik"

o günden beri HARMANDALI'na duacigim :)

hahaha skyline hocam sizinkide bi garib olmuş

Çok değişik şeyler çıkmaya başladı.Bizim burada harmandalı bilmezler.Ben çalarsam oynayamayıp bırakırlar.Güzel fikir aslında. :)

harmandalını bizim burdada gecenin nirvana noktasında yani finalde çalınır bi halay yada canlı popla çalınır bi bukle ardından anonsla bitirilir

ayrıca anons yapmak gerçekten klavye çalmak gibi beceri isteyen bir iş çünkü ya kitleye kendini rezil edersin yada kitlenin zihnine kendini kazırsın ;)

Evet yaa bende anons yaparken çok korkarım. Hatta şuan onu fazla izah edemeyeceğimden dolayı anlatmadım. Mikrofonda konuşmak çok zor yaa. Bikere anons ederken de ufaktan rezil olmuştum. Ama yinede anlatmaya çalışayım. Kısa zaten. Birgün bir düğündeyim. Acemiyim ve heyecanda var tabi. İlk düğünlerimden biri çünkü. Bulunduğumuz yer biraz genişti Nedenini pek anlamadım ama kadının biri geldi dediki. Anons etde erkekler arka tarafa geçsin dedi. bende dedim tamam. Mikrofondada mesela beyefendiler sizleri şöyle ön tarafa alabilirmiyiz gibi kibar bir cümle kullanacaıma yanlışlıkla o anki heyecanla Beyefendiler, bayanlar ön tarafa geçecekmiş sizler arkaya geçseniz daha iyi olur dedim. Kendimi çok kötü hissetmiştim o zaman. Düğünde hiçbişeyden korkmam ama anonslardan çok korkarım. Hatta bana birisi şunu anons et dediğinde önce kuracağım cümleyi kafamda oluşturur sonra o şekilde söylerim. Tabi bu dediğimde diğer heycanlanan abilerimize bi tüyo oldu. Direk mikrofona atılmak biraz tehlikeli gerçekten.

sahnede bi tabir vardır piç adında :))) aynen sahnede piç olacaksın aga onu bunu bilmem... xd9xd9xd9 kardeş kasmana gerek yok utanılacak bişey yapmamıssın doğru olanı yapmışsın bizim burdada düğün çalarız tam herkez deli gibi oynarken bayanlarda çıkmak ister biri gelir bize yer aç sahnede hemen klavyenin üstünden sesi kısarım beyler hafiften bi yer açın ablalarımız oynayadaç sese bi yüklen hadeeee sabahlar olmasın :)

Evet öyle kardeşim. Zaten işin en ii yanı sesim o anda biraz kısık çıktı. Azımdan ne çıkacağı belli deildi malum. Onun için heralde ne dediğim pek anlaşılmamıştı. Yaaa ama geline çok kafam bozulmuştu. Hanımefendiler sanki emir veriyolardı bana. Bide bi abimiz demiş bazen gelip, Abi bunu sen çalmıyon demi diyolarmışya bide o çok gıcık oluyo. Bazen yanımıza gelip böm böm bakıyolar allahım depresyona giriyorum yaa. Komedi valla.

Arada bir rezil olmamız lazım ki aklımız başımızda olsun, işimizi daha iyi yapalım.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri