• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

salonda düğüne başlıycam gelin damat yok saat 10 oldu yoklar ortada bır baktım 10 dakıka sonra geldıler damata abı nerdesiniz dedim ne cevap verse begenırsın fenerın macını izlemişler gelinle tabı damat ve kardesi kafayı bulmus alaturaya geldı iş isteklere damadın kardesine sordum ne calayım abı neistersişn diye ne çalarsan cal a......kym dedi benimde mkrofon acıkmıs tabı bende calıyom a.........kym dedim cok rezil olmustum ama allahtan mılletın kafassı guzeldı pek bi şey anlasılmadı : ) 70 kısılık dugunde 350 tl alatura cıktı yıl 1999 hesaplayın....

Moderatör tarafında düzenlendi:

salonda düğüne başlıycam gelin damat yok saat 10 oldu yoklar ortada bır baktım 10 dakıka sonra geldıler damata nerdesiniz dedim ne cevap verse begenırsın fenerın macını izlemişler gelinle tabı damat ve kardesi kafayı bulmus alaturaya geldı iş isteklere damadın kardesine sordum ne calayım abı neistersişn diye ne çalarsan cal am ko ym dedi benimde mkrofon acıkmıs tabı bende calıyom a.q dedim cok rezil olmustum ama allahtan mılletın kafassı guzeldı pek bi şey anlasılmadı : )

:eek: Direkten dönmüşsün diyelim. :D

siz hiç düğünde damada gelin diye seslendinizmi?:D:D
ben "gelin ve damat hanımı piste bekliyoruz" deyince millet gülmekten yerlere serildi:):D:)

benımde aynısı geldı basıma,mola verdım bitti,isteklere geçiyorum,evet dedim gelin bey ve damat hanım dememmi:))sonra hızlıca toparladım bastan,cok utanmıstım:(

benımde aynısı geldı basıma,mola verdım bitti,isteklere geçiyorum,evet dedim gelin bey ve damat hanım dememmi:))sonra hızlıca toparladım bastan,cok utanmıstım:(

Olur öyle şeyler üstad :) Evet, devam edelim...

solist arkadaşım sahnede sarkıya girerken kustu yerin dibini girdik sağolsun :D

solist arkadaşım sahnede sarkıya girerken kustu yerin dibini girdik sağolsun :D
Iğğğyghgyyy

Bir de org başındayken gelip bir şeyler soran tipler var:
1. Abi roman çalsana.
2. Kendin çalmıyon sen dimi?
3. Bu ork (org demiyor) kaç para?
4. Şu şarkıyı biliyon mu? (Sadece kafa sallayabiliyoruz çalarken.)
-Ha?Biliyon mu, bilmiyon mu?Cevap versene!!!

Gel de ayar olma şimdi :p

bir gece programdayim başladım çalmaya filan tam okuyacam aynen şöyle söyledim ayva çicek açmış söğut dalına yandım aman snra bir gülme geldi bana ritimi durdurdum gülüyorum herkes bana bakıyor utandım biraz

6 yıllık bi aşkın bittiği günün gecesi düğün varmış deftere yazmışım ama bakmak aklıma gelmemiş bi içki içtim gündüzden anlatamam neyse aradı düğüncü gelmiyonmu felan 45 dakkalık yolu 20 dakkada almışım :) neyse düğün başladı vs vs ortalık yıkılıyor bi halt var gibi visky getirdiler litrelik zaten içki içmeye bahane ararken onuda içtik sonra damadın abisi geldi aile büyüklerini çağır diye..... sonra sahnedekilere efendim teşekkür ederim ayağınıza sağlık dedim..... şimdide aile bülüklerini sahneye davet ediyorum dedim.....büyük yerine bülük demişim artık aklım o ara nerdeyse allahtan hiç kimse anlamadı ama abartmıyorum 2 gün boyunca ekip arkadaşlarımla
durup durup güldük :)

6 yıllık bi aşkın bittiği günün gecesi düğün varmış deftere yazmışım ama bakmak aklıma gelmemiş bi içki içtim gündüzden anlatamam neyse aradı düğüncü gelmiyonmu felan 45 dakkalık yolu 20 dakkada almışım :) neyse düğün başladı vs vs ortalık yıkılıyor bi halt var gibi visky getirdiler litrelik zaten içki içmeye bahane ararken onuda içtik sonra damadın abisi geldi aile büyüklerini çağır diye..... sonra sahnedekilere efendim teşekkür ederim ayağınıza sağlık dedim..... şimdide aile bülüklerini sahneye davet ediyorum dedim.....büyük yerine bülük demişim artık aklım o ara nerdeyse allahtan hiç kimse anlamadı ama abartmıyorum 2 gün boyunca ekip arkadaşlarımla
durup durup güldük :)

Olur öyle kazalar.Orgun yanması, kavga çıkması, düşüp bayılma gibi şeyler olmasın da...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri