• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

en sonda pa600 geldi (kısa demolar sizlerle)

Cevap: en sonda pa600 geldi (kısa demolar sizlerle)

hayırlı olsun..

Tuş kalitesi ve genel kalitesi kasa ve pitchbend nasıl acaba bende almayı düşünüyorum yoksa gw8 e devam edicem kötüyse kalitesi

artika hocam tus kalitesi benim sahsen korg pa500 lerden iyiye geldi korg 500 derken orjental versionundan daha iyi tus hasasiyeti burda korg pa500 tr yok veyada pek nadir
picbend yeni modulardan kulanimi cok rahat ve pratik tabiki cok yeni kalitesi iyi diyebilirim org icin

gw8 ile korg pa600 ün arada cok fark var hocam bu alet satista rekor kiracak insallah türkiyedede ucuz olur

hayırlı olsun üstad.

tüm ustalar cok tesekür ederim orgu hayirladigniz icin insallah sizlerede nasip olur almaniz

Hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah bizede kısmet olur..

Hayırlı uğurlu olsun üstadım bakalım bende almayı düşünüyorum size birşey sormak istiyorum düz modelinde çeyrek ton var değilmi?

kalıtelı demo ceksen daha ıyı olur bunu busekıl dınlıyne herkes aletten sogur

vallah orgcu ustam demo cekmeme gerek yok cünkü pa800 setlerini hepimiz taniyoruz ancak demo olarak ne cekebilirim icindeki demo müziklerini video ya cekip yolayabilirim
zaten ben demo yolamadim

ben eminim eyer fiyatta oynama olmasa bu orgu herkes alacak ben söyleyim

Geri