• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Floppy disk USB ye nasıl çevrilir

• Konbuyu başlatan Abdars
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 20K
Cevap: Floppy disk USB ye nasıl çevrilir

Devamlı soranlar oluyor.. Tereddütlü olanlar var. Bilgisayar konusunda teknik bir kişi olarak söylüyorum. Orglar dahil disket ünitesi kullanan bütün elektronik cihazlara USB dönüştürücü takılabiliyor. Ankara'da konya sokaktaki bilgisayar malzemesi satan dükkanlarda bu Disket-USB dönüştürücüleri alabilirsiniz. Kendiniz bile monte edebilirsiniz. İki vida 2 fiş takılıyor hepsi bu kadar. Ama ileride kulanırken orgunuza zarar verirmi bilemem. Org firmaları marka önerse çok daha iyi olur..

:confused:tecniks kn 2000 kullanıyorum korgx-3 le aynı flopyi kullanıyoruz fakat bu güne kadar türkiyede cihazıma usb emülatör bulamadım...kısacası ben bulamadım ...yardımcı olursanız arkamda 10larca kullanıcı var size yönlendiririm...

Roland G600'üme aldım mükemmel çalışmakta yardımların dan dolayı Hikmet beye teşekkürlerimi sunuyorum...

hocam ben aldim eski dikset okuyucusunu cikarttim yeni usbli aldim takdim ama usb bellek midi ritim yukledim ve sonra orguma takdim yuklediklerimi acamiyorum goremiyorum orgum kabul etti hersey ama yuklediklerime bakamiyorum yardimci olurmusunherkese hayirli geceler

hocam ben aldim eski dikset okuyucusunu cikarttim yeni usbli aldim takdim ama usb bellek midi ritim yukledim ve sonra orguma takdim yuklediklerimi acamiyorum goremiyorum orgum kabul etti hersey ama yuklediklerime bakamiyorum yardimci olurmusunherkese hayirli geceler

Nereden aldınız orgunuzun marka modeli nedir ? Yardımcı olalım.

hiko arkadaştan bende daha önceleri ketron kullanırken almıştım. gerçekten güzel çalışıyor usb emülatör. 100 tane disket yerine bir tane usb kullanıyorsun. disket aramaktansa bunu alıp takmak en mantıklısı

Pa1x e takmak istiyorum bunu. Cd rom sürücü ve Hdd mevcut. Ayrıca MP3 kartı da var. Bu emülatör ile anlık olarak çalınmak istenebilecek bir mp3 ü harddiske atmak mümkün olabilir mi? Yani bir mp3 ortalama 4 - 5 Mb olduğu varsayılırsa 1,44 mb den büyük olacağı için aktarım yapılabilir mi?