• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 setim buyrun helal olsun

Cevap: Gw8 setim buyrun helal olsun

Elinize, yüreğinize sağlık. Teşekkürler.

cok saoll eline sağlıkk devamını bekleriz..

Electrolar süper gerçekten. Tebrik ederim üstad teşekkürler.

ustam cok sagol varol setinizi dün denedim
gercek ritimleri ayrica sesleri begendim,
ritimlerim cogu düzenlenmis onun icin dahada cok sevindim selerde hocam genelde baglamalarla ugarsim yapmissiniz ama sorun degil bizlerde üzerine diger sesleri editleyip istedigmiz seslerle birlikte kulanim yapabiliriz.

seteki 7/8 karadeniz ritimlerinin bazeleri gercekten mühtis.

zaten hocam alt yapilar nekadar süper yazilim yapilirsa bir okadarda orglar(hangisi olursa olsun) deger kazaniyor
ben gw8 zi almadan önce pismanmi olurum diye düsünüyordum ama simdi tam tersi oldu hele sizlerin sayesinde gerekse sesler gerekse alt yapilarida bulunca gw8 tavsiye ederim.

tekrardan tesekürler
saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

ustam cok sagol varol setinizi dün denedim
gercek ritimleri ayrica sesleri begendim,
ritimlerim cogu düzenlenmis onun icin dahada cok sevindim selerde hocam genelde baglamalarla ugarsim yapmissiniz ama sorun degil bizlerde üzerine diger sesleri editleyip istedigmiz seslerle birlikte kulanim yapabiliriz.

Seteki 7/8 karadeniz ritimlerinin bazeleri gercekten mühtis.

Zaten hocam alt yapilar nekadar süper yazilim yapilirsa bir okadarda orglar(hangisi olursa olsun) deger kazaniyor
ben gw8 zi almadan önce pismanmi olurum diye düsünüyordum ama simdi tam tersi oldu hele sizlerin sayesinde gerekse sesler gerekse alt yapilarida bulunca gw8 tavsiye ederim.

Tekrardan tesekürler
saygilarimla

set işinizine yaradıysa ne mutlu bana.. Gw8 de tek canımı sıkan sample özelliğinin olmayışıdır..geri kalanı dörtdörtlük desem doğru söylemiş olurum
alet üzerinde ses olarak özellikle elektro bağlama üzerinde durduğum doğrudur..özellikle 12-13-14 nolu efektler elektro sesi başka hale sokuyor...

Gw8 de başkalarına faydam olduysa ne mutlu bana...

Saygılarımla

sesler mükemmel eline sağlık.

emeğiniz için tşk ederim ama bu sesleri yükledikden sonra orgun hafızasına yazılmış diğer sesler silindi ve sadece yaylı elektro ney tarzı çalıgıların bir çok versionu var neden acaba lead ses akardion diğer çalgılar eklenmemiş ben yüklediğime ses bakımından pişman oldum export yapıp önceki seslerin yedeğinide almadım :(