• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

Cevap: İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

zuhalden en kısa zamanda sağlıklı demolar ve aletın date list istiyoruz ...... bu ne yav alet turkiyede prgoramlanıyor ilk almanyada satışa cıkıor.....

zuhalden en kısa zamanda sağlıklı demolar ve aletın date list istiyoruz ...... bu ne yav alet turkiyede prgoramlanıyor ilk almanyada satışa cıkıor.....

evet haklısınız yetkili merci olan zuhal müzikten açıklama yapılması konuya netlik kazandırır. doğru reklam çok önemli

Komik ama gerçek zuhalde bu aleti bilen çok az kişi var adamlar daha aletin ne zaman çıkacağını doğru düzgün bilmezken nasıl sağlıklı demo yapılır?

Bana haziran ayı dediler ama hazirana ne kaldı oda tartışılır.ortada hiç bir açıklama yada bir data listesi yokken ne konuşalabilirki anlaşılan bence türkiyede rolandın kaderini zuhal müzik belirliyo inşallah gw 8 gibi olmaz buda doğru anlatım ve reklam çok önemli emonun bu işe dahil olması aslında bir artı ama burada zuhal müziğe çok iş düşüyor

Aletin boyutları, ağırlığı ve de fiyatı düşükse. Bence bu soundla iyi piyasa yapar. Şu an piyanistim diyen herkes muhakkak bir roland kullanmıştır. herkesin gönlünün bir köşesinde roland duruyor hala. Bu klavyede onu canlandıracağa benziyor. Umarım hayırlı olur, tek şansızlığı A2000 den sonra çıkması, A2000 e plus çipi de yapıldığı için şu an tek favorim A2000. Altılı tahmini gibi oldu ama idare edin...

Bu alet japonyadan direkt ithalat olduğundan Dolar cinsinden gelecek demektir. Bu da Avrupaya göre parite kadar (1:1,25) 0,25 fiyatının düşük olacağını gösteriyor. Tanıtım fiyatı olarak Bin dolara satılacağını öngörüyorum. Sevindiğim husus Rolandın piyasadan çekilmemesi ve yöresel ses ve güncel tonlara yönelik çalışmaları sürdürmesi. Merak ettiğim husus ise türk sesleri ilave edilirken bazı batı sesleri çıkarıldı mı...???
Bu vesileyle başlıkla uygun yeni demo sunayım..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=f-l7Y2bzVcE"]Parisienne Walkways cover by "BBC" BAT BAND Citra Intirama Roland BK-5.mp4 - YouTube[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=7Ph21Par-8A&feature=related"]Roland BK-5 - Caratteristiche e Demo parte 3 by Lena Panfilova - YouTube[/ame]

(Bu videodaki gibs gitar sesleri tahminim uzakdoğu serisine yönelik)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IkCNMpkNwoc&feature=relmfu]Roland BK-5 (ti?ng guitar).mp4 - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu alet japonyadan direkt ithalat olduğundan Dolar cinsinden gelecek demektir. Bu da Avrupaya göre parite kadar (1:1,25) 0,25 fiyatının düşük olacağını gösteriyor. Tanıtım fiyatı olarak Bin dolara satılacağını öngörüyorum. Sevindiğim husus Rolandın piyasadan çekilmemesi ve yöresel ses ve soundlara yönelik çalışmaları sürdürmesi. Merak ettiğim husus ise türk sesleri ilave edilirken bazı batı sesleri çıkarıldı mı...???
Bu vesileyle başlıkla uygun yeni demo sunayım..

(Bu videodaki gibs gitar sesleri tahminim uzakdoğu serisine yönelik)

hocam yine en doğru ve yerinde teşhislerinizi koymuşsunuz teşekkürler

Türkiye ,ortadoğu,kuzey afrika için yapılan OR versiyonu ilk avrupada satışa çıkıyor......,beyler bu roland'ın Türkiyede satışını üstlenen ZUHAL MÜZİĞİN AYIBIDIR.....sitede bir arkadaşımın yazdığı gibi zuhal müzik çalışanlarının daha bu cihazla ilgili bilgisi yok.ben amatör bir müzisyenim ve pa800 kullanıcısıydım alette ram sorunu yaşadım sattım. yamaha 2000'i denedim yazılan türk ritimlerini beğenmedim.roland'ın yeni alet çıkaracağını duydum ve onu beklemeye karar verdim,şimdi EMO'nun yamaha için set hazırladığı söyleniyor bu durumda tekrar yamaha gündemime geldi,bu da zuhal müzik denen distrübütörün başarısı....bu firmanın ciddiyetini ve bu cihaza bakışını youtube konan videodan anlarsınız her ne kadar inkar etsede....alet japonyadan geliyormuş....herhalde ortadoğuya cihazlar deve sırtında geliyor......bu işi yapamıyorsanız bırakın..hiç değilse roland'a gönül verenleri üzmeyin..

yeni vıdeolar yokmu ustat

süper olmuş

Türkiye ,ortadoğu,kuzey afrika için yapılan OR versiyonu ilk avrupada satışa çıkıyor......,beyler bu roland'ın Türkiyede satışını üstlenen ZUHAL MÜZİĞİN AYIBIDIR.....sitede bir arkadaşımın yazdığı gibi zuhal müzik çalışanlarının daha bu cihazla ilgili bilgisi yok.ben amatör bir müzisyenim ve pa800 kullanıcısıydım alette ram sorunu yaşadım sattım. yamaha 2000'i denedim yazılan türk ritimlerini beğenmedim.roland'ın yeni alet çıkaracağını duydum ve onu beklemeye karar verdim,şimdi EMO'nun yamaha için set hazırladığı söyleniyor bu durumda tekrar yamaha gündemime geldi,bu da zuhal müzik denen distrübütörün başarısı....bu firmanın ciddiyetini ve bu cihaza bakışını youtube konan videodan anlarsınız her ne kadar inkar etsede....alet japonyadan geliyormuş....herhalde ortadoğuya cihazlar deve sırtında geliyor......bu işi yapamıyorsanız bırakın..hiç değilse roland'a gönül verenleri üzmeyin..

ilk önce hangi orgu kullanacağına karar ver bence sonra firmaları eleştirirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi: