• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

Cevap: İşte BK-5 OR nin ilk görüntülerini buldum...

Burda görünce iyice araştırdım çok güzel olmuş, fiyat konusunda bilgisi olan varmı? birde mik bağlanıyormu? izlediğim yabancı videolarda vocal kullanmışlar

güzelll bekliyorumm :)

Burda görünce iyice araştırdım çok güzel olmuş, fiyat konusunda bilgisi olan varmı? birde mik bağlanıyormu? izlediğim yabancı videolarda vocal kullanmışlar
yok mikrafon bağlantısı yok, o videoyu bende gördüm.O video da Roland'ın yeni vokal aleti VE-5 var.Onunla çalmışlar.Bende o vakal aletini beğenmiştim.VE-5 in videosunu izledim, çok prataik güzel bir alet...

roland beklenen çalışmaları yapma yoluna girdi sonunda. eski bir rolandçı olarak çok beğendim saundu. tam anlamıyla yeterli sayımaz ama başlangıç için güzel. dahada geliştirirler diye düşünüyorum.. bundan sonra çıkacak aletler piyasayı etkiler roland için büyük klavyeciler için küçük bir adım beklediğim saundu duyar duymaz rolanda hemen geri dönerim..

Roland hayırlı olsun camiaya. BK-5 sitesinden inceledim biraz menüden ses seçmek ve ayar yapmak sadece cursor ile yapılıyor galiba bu da sahnede kullanan arkadaşlar için biraz zor olacağı kanaatindeyim. Yinede çıkınca incelemek lazım. Benim şimdiden merakım fiyat. Bununla ilgili hiçbir bilgi yok galiba. Altarnatif ton arayanlar için iyi olacağını düşünüyorum. Hafif oluşuda ayrı bir özellik.

reklam kokan hareketler bunlar sankim :D

bk5 or 'un vidéos bana inandırıcı gelmedi,olay tamamen reklam,aslında böyle bir duruşa hiç gerekte yoktu..bk5 or piyasaya çıktığı zaman zaten piyasadaki yerini alacaktır,bu tamamen zuhal müziğin yapmış olduğu gereksiz sunuş....

Bildiğin reklam yapılmış sözler falan çok belli etti :) güldüm dinlerken fakat aleti beğendim.

Or olmayanı 1000 dolarsa bu alet türkiyede 2000TL civarı satılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar valla youtube da klavye videolarını izlerken buldum.Youtube a kimin yüklediğini bilmiyorum.Reklamsa bile bizim için iyi olmuş...En azından aletin Türkiye piyasasına girmeden seslerini duymuş olduk... :D

ses ve ritimlerin farklı olduğu kesin ayrıca drum kitlerde çeşitli eklemerde var.roland için iyi olur inşallah. alan ve kullanan müzisyen dostlarımızı memnun bırakması çok önemli bir kıriter .eger yanılmıyorsam ki yanılıyorsam özürdilerim.klavyenin basındaki arkadaş zuhal müzik sitesindeki gw8 video demosundaki tanıtımı yapan arkadaş. ve büyük ihtimalle bk 5 zuhal müziğe tanıtım amaçlı geldi diye düşünüyorum