• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden yamaha psr a2000 ile ilgili paylaşımlar az..

Cevap: Neden yamaha psr a2000 ile ilgili paylaşımlar az..

A2000emo usb de nasıl bir ritim sıkıntısı var veya sıkılınıyor anlamak çok zor ve komik veya eski or700 ün eski ritimlerinden medet bekleniyor ilginç.

Arkadaşlar a2000 gibi bir aleti aldınız mı kendiniz ritim falan yazmıyorsanız sıkılırsınız hele düz a2000 se benim or700 v2 plusım vardı düz a2000 aldım geçenlerde can başara gönderip v2 plus yaptırdım. Alet gayet güzel hatta yılbaşı proğramına pa900 le a2000 i kurdum pa900 hiç kullanmadım bile gayet de güzeldi. a2000 i satıp pa900 almak mantıklı fakat a2000 i satıp bk-5 almak çok yersiz olmuş.

paylaşımlarınız teşekkürler.ayrıca bu cihaza yani düz a2000'e nasıl mp3 wav veya midi okutabilirim.emo usb mevcut.

a2000 e mp3 okutamazsınız fakat waw formatını okur waw dosyalarını flash belleğe atın sonra usb tuşuna basın file select diye bi yer göreceksiniz orayı tıklayın ve çalmak istediğiniz dosyayı seçin exit a basarak usb kısmına gelin ve play a basarak waw formatındaki dosyaları çalın. Bu arada waw çalmasının emo usbyle bi ilgisi yok.

şahsen bende A 2000 olsaydı hiç tereddütsüz v2 plus yaptırırdım

şahsen bende a 2000 olsaydı hiç tereddütsüz v2 plus yaptırırdım

değil v2 plus v3 hatta v4 te olsa bi zaman sonra sıkar adamı kullanıcıya kapalı alet.....ritim konusunda sıkıntısı yok....ama sesler?....

Saygılarımla

a2000 kullanıcıya değil kullanamayana kapalı sadece, sample ses atabiliyorsunuz.

emo usb alman lazım. Ben 3 yıldır kullanıyorum benimkisi v2 plus