• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

bunlar çok ucuz laflar, bu tarz şeylere ihtiyaç duymuyorum ben bu tarz tartışmalarda

benim işim de gücüm de var Allah'tan razı olsun kendi paramı kendim kazanıyorum + Türkiye'nin en iyi okullarından birinde okuyorum senin gibi birisiyle uğraşmak için vaktim gerçekten çok çok az ...

Chord arkadaşim benim sorunum niye yaptiniz deil, madem v1 i yapip sattiniz arkasindan hemen 3-5 bişiiler ekleyip bunu 500 tl karşiliğinda satmaya kalkmalari. Bu resmen sömürgedir.. Katilan katilsin katilmayan katilmasin arkadaşlar.
üyeliğimin iptali için baş vurdum admine beni istemeyen arkadaşlara bol yazilar..

BU ARADA BEN EMİRE YAZDIM O KONUYU ATLAMA HEMEN ŞANTÖR.

arkadaşlar kişisel yazışmalarınızı yine seviye ve saygı çerçevesinde yazmalısınız.
herkez sahip olduğu klavyenin getirdiklerine ve paylaşımlarını tabiiki takip edecektir fakat
görüyorumki yine yanlış anlamalar ve polemikl tarzı yazışmalar ouyor.

sonuç olarak konu hakkında emirercanayar hiç bir üretici firma piyasaya sürdüğü klavyenin yeni rtim seti var mı yokmu yada ileriye dönük ritimler yapılacakmı ilgilenmez.
or700 tr versionları kullanıcıların beğenisine göre emek verilip hazırlanan çalışmalar.. bu işlerinde maliyetini bilen birisi olarak her versionda eski version sahiplerinin kendisini aşağı bir durumda görmeleri yanlıştır. bu çalışmaları yapanları soğutmak yerine herkez mesajlarınızdaki gibi kendi klavyesi üzerinde geliştirmelere devam etmeli ..
şuan pa800 bazı usbler dışında ahım şahım bir set olmadığını hatırlatırım yamaha or700 çalışmalarına yatırım yapan üreten Kişilere lütfen gerekn saygıyı gösterelim.

kendi aranızdada bunun eksilerini artılarını görüşebilirsiniz tabiki fakat önce anlayış sevgi ve seviye çerçevesinde .. konuda daha fazla polemik olmamamsı için kapatıyorum gerekli açıklamayı konu ile ilgili en yetkili kişiler yaptığına göre bize laf düşmez diye düşünüyorum bundan sonrası yazışmalar sürtünmeye dönüşmüş.

iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...