• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Or700TR v1 Meselesi ve Yeni Çalışma !

Bu itiraflara ihtiyac vardi zaten...

bakıyorumda canbey emircanayar a v2 çip konusunda fiaatta indirim yapacagını söyleyince ortalık süt liman olmuş.emircan hani v2 çalışmasını begenmiyordun .
ucuz politikalarla form sayfası boşyere işgal ediliyor maalesef

Aci gerçekler yavaş yavaş su yüzüne çikiyor galiba:) eğer bazi arkadaşlar yeterince ekmek yediyse şu v1 v2 den artik bu cihaza nasil sample yüklenir bir açiklik getirsin. Hee yok doymadilarsa bekleyelim bakalim biraz daha...

Bu itiraflara ihtiyac vardi zaten...

bu iki mesajdaki yaklaşımınız ne kadar çirkin ve suçlayıcı...!
neden bel altına vurmak yerine suçladığınız her kimse açık açık söylemiyorsunuz?
bu projelerde yer alarak sizin tabirinizle ekmek yeyip de doymayan kimseler işte burada foruma üyeler zaten...!
hadi durmayın kusun içinizdeki ne duruyorsunuz?
kusura bakmayın ama özellikle ilk mesajdaki tavrınız bende siz de bir "karın ağrısı" olduğu kanaati uyandırıyor.kimse kimseye zorla klavye,çip bilmem ne satmıyor.pahalı buluyorsanız,beğenmiyorsanız almazsınız.
kimse sizinle Yamaha dataları ile ilgili bilgileri paylaşmak zorunda değil ki, bu projede bu müdahaleler Yamaha'nın izniyle yapılıyor zaten bildiğim kadarıyla...
bu kadar kolaysa, iki kitap karıştırın,kendinizi geliştirin ve siz sample yükleyin bu cihaza biz de "vay be!" diyelim...
emeğe saygısızlık bu ülkenin en acı gerçeği maalesef...:(

Emeğe saygisizlikmi? :) güldürme beni insanlar yeterince parayla saygi gösteriyor zaten v1 v2 ikilisine:) BUNUN SAYGISIMI KALMIŞ ADAMLAR GÖZ GÖRE GÖRE 500 LİRANIZI ALIYORLAR, BU AYNI İŞLEMLERİ V1 E YAPARAK(GÜNCELLEYEREK) TEŞEKÜRALCAKLARINA 500 TL PARA ALMAYI TERCİH EDİYORLAR.. NEDE OLSA PARA TATLIDIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

konu terbiye sınırları aşılmadığı sürece kapatılmamalı,bunu tüm moderatörlerden bilhassa rica ediyorum...
öyle bel altına vurup kaçmak yok kusura bakmayın...

bakıyorumda canbey emircanayar a v2 çip konusunda fiaatta indirim yapacagını söyleyince ortalık süt liman olmuş.emircan hani v2 çalışmasını begenmiyordun .

bazı konuların tatlıya bağlanması hoşunuza gitmiyor sanırım ? bu arada ne oldu da süt limanına döndü ? can bey görüşebileceğimizi söyledi ben de nazikçe teşekkür ettim kendisine. ayrıca bu v1 ritim-set projemi de rafa kaldırmadım! sanırım ortalığın bulanık olması sizin hoşunuza gidiyor.

Admin kapatalim bu konuyu istersen can sikici olacak..

evet sen hkmuzik senin kuyruk acın var çünkü psr9000i sattıktan sonra tyros1 aldın kazıklandın sonra onu satıp pa60 alıp onu da satıp or700tr v1 aldın! doğru değil mi ? şimdi de aleti hoşuna gitmeyince ona buna sataşmaya çalışıyorsun

sevgili moderatör arkadaşlardan ricamdır: ben yapacağım bu çalışma için yeterli sayıda yardımcı arkadaş topladım, bu konu burada kilitlensin, çalışmalar sonuçlanınca paylaşım için yeni bir konu açarız. çünkü bazı arkadaşlar sürekli olarak konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorlar

Kuyruk acisimi emir, söyliyim sana o zaman 1500 e tyrosu aldim 1950 verdim zoruna gitmesin bu arada.. Bu iş için sana kaç para veriyorlar merak ediyorum? Yoksa evde işsizlikten bana laf yetiştirmeyemi çalişacaksin? Sen benimle fazla uğraşma istersen karşindaki adam 31 yaşinda ve 16 yaşindan beri otellerde çalişiyor seni kitap gibi katlar orgun ön cebine sokarim hyaberin olsun:)

Emeğe saygisizlikmi? :) güldürme beni insanlar yeterince parayla saygi gösteriyor zaten v1 v2 ikilisine:) BUNUN SAYGISIMI KALMIŞ ADAMLAR GÖZ GÖRE GÖRE 500 LİRANIZI ALIYORLAR, BU AYNI İŞLEMLERİ V1 E YAPARAK(GÜNCELLEYEREK) TEŞEKÜRALCAKLARINA 500 TL PARA ALMAYI TERCİH EDİYORLAR.. NEDE OLSA PARA TATLIDIR.

arz&talep...
senin için birşey ifade ediyor mu?
or700 çıktığında buralarda çip yapılsın diye ağlayanlar vardı.v1 yapıldı,ritm yok,şu yok bu yok diye ağlayanlar ayyuka çıktı.
tüm bu talepler üzerine v2 gündeme geldi,projeye başlanıldı ve yapıldı...
lütfen söyler misiniz ne yapmaya çalışıyorsunuz ki?
sözün özü şu aslında "biz(bu genelgeçer bir ifadedir hepimizi kapsar) istedik Can Başar yaptı...
eee sırada ne var çok merak ediyorum...
hatta biraz destekçi bulsam psr s900 için çip projesi isteyeceğim,olmazsa Yamaha ekibine basarım kalayı,bundan kolay ne var ki?:D

bazı konuların tatlıya bağlanması hoşunuza gitmiyor sanırım ? bu arada ne oldu da süt limanına döndü ? can bey görüşebileceğimizi söyledi ben de nazikçe teşekkür ettim kendisine. ayrıca bu v1 ritim-set projemi de rafa kaldırmadım! sanırım ortalığın bulanık olması sizin hoşunuza gidiyor.

evet sen hkmuzik senin kuyruk acın var çünkü psr9000i sattıktan sonra tyros1 aldın kazıklandın sonra onu satıp pa60 alıp onu da satıp or700tr v1 aldın! doğru değil mi ? şimdi de aleti hoşuna gitmeyince ona buna sataşmaya çalışıyorsun

sevgili moderatör arkadaşlardan ricamdır: ben yapacağım bu çalışma için yeterli sayıda yardımcı arkadaş topladım, bu konu burada kilitlensin, çalışmalar sonuçlanınca paylaşım için yeni bir konu açarız. çünkü bazı arkadaşlar sürekli olarak konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorlar
yorum yok.konuyu baştan sona okuyun arkadaşlar...yorumsuz

Kuyruk acisimi emir, söyliyim sana o zaman 1500 e tyrosu aldim 1950 verdim zoruna gitmesin bu arada.. Bu iş için sana kaç para veriyorlar merak ediyorum? Yoksa evde işsizlikten bana laf yetiştirmeyemi çalişacaksin? Sen benimle fazla uğraşma istersen karşindaki adam 31 yaşinda ve 16 yaşindan beri otellerde çalişiyor seni kitap gibi katlar orgun ön cebine sokarim hyaberin olsun:)

iyi de bize ne senin kim olduğundan,ne alakası var konuyla?
benim yaşım 34, 6 yaşımda başladım müziğe...!Emir'in daha küçük...
Salim'de Batuhan'da,Emir'de benden yaşça küçükler ama onlardan çok şey öğreniyorum...
ve bunları yazdığıma inanamıyorum...!bırakın bu havaları artık yahu...:mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...