Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı | Sayfa 15 | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

korgshow

Üye
Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Arkadaşlar sagolasınız olayı hallaettim ses potu ekranın dışıonda olmasından darbeye maruz kalmış alt iç kısımdan lehim çatlaması olmuş elektronikçide küçük bir lehim ile hallodu ilginiz için teşekürler

burhan_canbir

Gold üye
Enst.
Roland BK 5 OR & FL Stüdio

Arkadaşlar sagolasınız olayı hallaettim ses potu ekranın dışıonda olmasından darbeye maruz kalmış alt iç kısımdan lehim çatlaması olmuş elektronikçide küçük bir lehim ile hallodu ilginiz için teşekürler
Geçmiş olsun iyi çalışmalar

Kadir46

Yeni Üye
Enst.
Bk5

üstadlar bk 5 or nedir şu bender sorunu bir yapıyorum hafızaya alıyorum ses değiştirdiğimde bir bakıyorum bbender aralığı yine iki olmuş bir yapıyorum yine kayıt ediyorum vallahi bıktım yine iki olmuş bender aralığı acaba devamlı birde kalması isin ne yapmalıyım. saygılar sevgiler ..

mehyay73&roland

Yeni Üye
Enst.
roland bk5 or

Bk5 or nin yeni versiyonu 1.o5 i bilgisayarıma indiremiyorum.sebebini bilen varmı?
Teşekkürler.

cerol

Yeni Üye
Enst.
roland bk-or

Selamlar.Atandığım okulda bk-5 var.sustain tuşu var mı*varsa nasıl aktive oluyor?

Mürhen

Administrator
Yönetici
Administrator
Enst.
Roland EA7,Roland G-600

sanırım piyano tonları için arıyorsunuz o özelliği.bir adet roland pedal almanız gerek orgun arka panelindeki hold girişine takınca pedalı kullanabilirsiniz.

cerol

Yeni Üye
Enst.
roland bk-or

onu biliyorum.Bazı orgların üzerinde sustain tuşu oluyor ona istinaden sordum.Zaten klavyedeki tuşların boyutları da çok piyano hissi vermeye müsait değil.

Enst.
ROLANDBK5-E15-A300 TR PİYANO
arkadaşlar bk5 or orguma en son versiyon olan 1.05 i yükledim success yazısını da gördüm daha sonra gerekli ayarlarıda yaptım ancak fabrikasyon ritimlerimin hiç biri çalışmıyor ritim bulunamdaı yazıyor usb üzerindeki ritimlerde ise hiç bir sorun yok acil yardımlarınızı bekliyorum saygılar

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
arkadaşlar bk5 or orguma en son versiyon olan 1.05 i yükledim success yazısını da gördüm daha sonra gerekli ayarlarıda yaptım ancak fabrikasyon ritimlerimin hiç biri çalışmıyor ritim bulunamdaı yazıyor usb üzerindeki ritimlerde ise hiç bir sorun yok acil yardımlarınızı bekliyorum saygılar
Mürhen Mürhen asker de bende anlamıyorum.. üzgünüm.. insallah çıkar

west

Üye
Enst.
Roland BK5-OR
1.03 ten direk 1.05 e geçtiyseniz olabilir. Benim önerim tekrar yüklemeniz.

Enst.
cihazım 1,04 idi ancak daha önce 1.02 den direk 1.04 geçmiştim tekrar nasıl yükleyebilirim yasa 1.02 ye nasıl dönerim fabrika ayarlarına dön işlemibi yaptım sadece ince ayarlar değişti 1,05 hala gözüküyor ve yine fabrika ritimlerinin hiç biri bulunamadı diyor 1.02 ye nasıl dönerim yardım edeck arkadaş varmı

west

Üye
Enst.
Roland BK5-OR
Bence Zuhal müziği telefonla arayıp bi sor..Yardımcı olacaklardır...

Enst.
ARADIM TEKNİK SERVİSE YOLLAMAM GEREKİYORMUŞ KARGOLAYIP GÖNDERİYORUM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

maestrohalil

**Müzik**
Enst.
g600,x300,bağlama
arkadaşlar yeni bk5 or aldım mikrofon kullanmak istiyorum fakat mic girişi falan göremedim oysaki mic kullanılıyor takip ettiğim kadarıyla yardımlarınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim

eroğlu

Yeni Üye
Enst.
Technics A-X7 * Farfisa G7 * Roland BK-5 OR
Merhaba arkadaşlar, Bendeki Roland BK-5 OR sıfırlandı ve fabrika ayarlarına döndü ver.1.00 oldu.
şimdi ben ver. 1.05'i direk yüklersem problem olur'mu ? bana yardımcı olursanız sevinirim.

eroğlu

Yeni Üye
Enst.
Technics A-X7 * Farfisa G7 * Roland BK-5 OR
merhaba arkadaşlar.BK-5 te Mp3 ler bozuk çalıyor bir çözümü yada ayarı varmı.

artika

Üye
arkadaşlar bk5 aldım yalnız aletin türk kısmında olan ritimleri silebiliyormuyuz korgta silebiliyodum ritim kilidini kaldırdım ritmi sildim ancak tekrar başka ritimden aynı ritime dönünce halen sildiğim ritim çalıyor yadımcı olursanız sevinirim

artika

Üye
Arkadaşlar bugün org çalarken birşey fark ettim Pitch bend bazı sesler de sağa sola oynayınca gürültü geliyor potansları değiştirmiş tim bundanmı yoksa ses kartıyla mı ilgili Pitch bend bordu ilemi ilgili