• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

Cevap: Roland Bk-5 Soru - Cevab Kısmı

o ritim seçili iken ritim oluşturucuya tekrar gir ve ritimi sonra ismini çokaz değiştirerek kaydet.
ayrıca one touch ayarlarında meledi intel tuşu açık mı kontol et açıksa kapat.
tek ses kullanmak istiyorsan upper 2 yi ve lower i kapat ve sesi kaydet .

Merhaba Menüde şarkı sözleri diye bir alan var buraya nasıl ekleyebiliyoruz yazıları?

çok değerli katip 20 abim öncelikle teşekkürler düğün ses paketine hasta oldum mükemmel elinize sağlık cevabınız biraz daha açıklayıcı yazarmısınız mesela ritim oluşturucu dediğiniz yere nasıl ulaşacağım sağolun

Merhaba performans seslerindeki ritimleri nasıl silebilirim. Sesi değiştiğimde ritimin değişmesini istemiyorum. Teşekkür.

Merhaba performans seslerindeki ritimleri nasıl silebilirim. Sesi değiştiğimde ritimin değişmesini istemiyorum. Teşekkür.

bu istedigini ancak gerekli kilitlemeleri gerçekleştirdiginde cözüm bulursun. Menü+genel+one touch tutma+ burdaki seçeneklerin hepsini on konumuna getir. Sonra bir tık geri cık ve performanr tuma bölümünü aç burdaki seçeneklerden ilk 3.ü sıradakileri ve aşagıda sondaki 1 ve 3.ü sıradaki secenekleri on konumuna getir digerleri of konumunda olsun. Sonra geri gel geneli kaydetden kaydet. Kolay gelsin.

Teşekkür ederim. Acemilik kötü şey. 2 hafta oldu alalı daha öğreneceğimiz çok şey var. Ama bk5 harika bir alet. Ustatlarun yardımıyla öğreneceğiz yavaş yavaş. Saygılar.

Arkadaslar bazi performans sesleri cok dusuk ben bile zor duyuyorum bunlari nasil yukseltebiliriz bk5 yeni kullandigim icin tam cozemedim.simdiden yardimci olan arkadaslara tsk ederim.

performans ayarlarindan tone part gorunume gir oradaki ses ayarlarina bir bak

Teşekkür ederim. Acemilik kötü şey. 2 hafta oldu alalı daha öğreneceğimiz çok şey var. Ama bk5 harika bir alet. Ustatlarun yardımıyla öğreneceğiz yavaş yavaş. Saygılar.

Acele Yok.

Merhaba,

Roland BK5-OR'da Chord Intelligence'i kapatma şansım var mı?