• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E80 Versiyon 2

Cevap: Roland E80 Versiyon 2

İlan günceldir. Pazarlıksızdır.

İlan günceldir.

İlan günceldir. Fiyat € olarak tutuyorum. İlgilenen arkadaşlar, fırsatı kaçırmayın derim çünkü bu hızda düşmeye devam ederse (düşeceğinden eminim) tekrar 3500TL'ye çevirmeyi planlıyorum.

Fiyat pazarlıksız 1700€

Moderatör tarafında düzenlendi:

İlan günceldir.

İlanı son defa güncelliyorum. An itibarı ile 2510 defa okunmuş olduğundan daha fazla güncellemeyeceğim. Almayı planlayan sahibinden.com ilanındaki bilgilerden ulaşabilir. Teşekkürler.

İlanda değişiklik yapılmış, içeriğe SRX-05 Supreme Dance kartı eklendiğinden 4000TL olarak yenilenmiştir. Hem akustik hem de techno tonlarda çok başarılı bir duruma gelmişir.

hocam selamlar alet duruyormu??

Cihaz duruyor. İlgilenenlere teşekkürler. Birkaç hususu yazmam gerekiyor sanırım.

Lütfen pazarlık, takas vb için aramayın. Satış elden ve nakit olarak yapılacaktır. Onun dışında satılmasa da zararı yok. Kartlar sayesinde istediğim performansa gelmiş durumda zaten.

Özellikle 'uzun süredir satamadın' benzeri aramalar size para+zaman bana da zaman kaybettirir.

Hala ilk günkü temizliğinde duruyor. Ciddi alıcılar için çok küçük bir indirim düşünebilirim.

Not: Bundan sonra cep telefonu SMS mesajlarına cevap vermeyeceğim. Dileyen buradan genel ya da özel mesajla ya da sahibinden.com üzerinden mesajlayabilir.

hocam siz bu aleti on yıl daha satamazsınız..sizi kaçkere aradım telefonlarıma doğru dürüst cevap bile vermediniz almaya gelecekken aleti adeta yolumuzu kestiniz.istanbul gibi biryerde yaşıyorsunuz hiçmi bir esnaf kuyumcu yada tanıdınız banka post makinası olan birini tanımıyorsunuz yada hiç kredi kartı kullanmadınızmı?paranın tamamını kredi kartından sizin tanıdınız bir esnaf yada kuyumcudan çekelim dedim hiç tanıdım yok dediniz.red ettiniz kredi kartıyla uğraşamam dediniz 3 senedir bu ilan burda birçok teklifler oldu ama siz hep elinizin tersiyle ittiniz neden o zaman ilan verdiniz bu kadar piyasası ağır giden bir aleti 39000 tl anlaşdık alıcaktık orgu... bir kuyumcu yada esnafa kredi kartını çektirseydik siz zaten paranızı derhal alacaktınız ne fark ediyordu yani..anlayamadım ama sağlık olsun heryerden bulur alırız aleti ama bir satıcıya çok iyi bir teklifti bence sağlık olsun saygılar

Samsonthe, senin cihazı alamamakla ilgili yaşadığın duygularını anlamakla birlikte kredi kartı işinin beni aşacağını, seni kırmamak için, yolladığın SMS mesajları 3-4 kere yanıtlayarak açıkça anlattım. Onun dışında dersteyken yahut koro çalıştırırken telefonlarına cevap vermediğim doğru. Derste olduğum saatlerde prensip olarak telefona cevap vermiyorum. Satmak istemesem kaç yıldır uğraşmazdım habire ilan güncellemeyle.

Belirlediğim fiyat üzerinden nakit olması durumunda 3900'e indim.

Ben esnaf değilim, öğretmenim. Burada kredi kartına taksit yapıp bize nakit para çıkaracak bir adamım yok. Bu konuda kendimde bir eksiklik görmüyorum açıkçası. Ayrıca maalesef yeni satın almayı düşündüğüm cihaz Mayıs sonunda stoklara geleceğinden dolayı, daha önce defalarca kere yaptığım yöntemle yani seninle gidip mağazada alışverişi tamamlamak şansı da yok. Keşke bu olabilseydi herkesin işine gelirdi. Sende bulunduğu söylediğin Axess karta 12 taksit yapan bir mağaza (Compel) çünkü. İstersen Mayıs sonunu beklersen tekrar görüşebiliriz bu hususta.

Bence buna sadece 'kısmet değilmiş' demek lazım.