• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Hakkında Görüşlerim(Zuhal Müzik'teki GW8 İncelememiz)

Cevap: Roland GW8 Hakkında Görüşlerim(Zuhal Müzik'teki GW8 İncelememiz)

gw8 de hoparlör olmaması dezavantaj değilmi

sahne için zaten çok farketmiyor hocam.
ev kullanıcıları için belki olabilir.fakat bu da kulaklık kulanma lüksümüz baki kalarak örneğin üyelerimizden myolive'in yaptığı gibi bir creative tarzı hoperlor sistemi ile rahatlıkla aşılabilir...
selamlar

GW-8 Style Converter Ver.3.00

hoperlör olmamasını bn de dezavantaj olarak düşünüyordum bu yüzden prelude modelini aldm fakat hoperlörü sorunlu çıktı. Bilmiorm blki bnm şansıma da olablr ayrıca pitch bendinde de sorun çıktı garantide deiştrldi 2 parça da - alet 4 aylık!

Bütün yazılanları okudum bu sayfaya kadar. Yaw tam alıcam yazdıklarınızdan dolayı vazgeçmeyi düşünüyorum valla ... O yok bu yok demişsiniz.. Pratik deil diye yazmışsınız.. Ritim değiştiriyor birden bire , ses ve ritim yüklenmiyor diyorsunuz. Valla kafam iyice karıştı. Bi org alamadım gitti yaw :( Şunu gerçekten kullanan birisi aletin kullanışış ve performans özelliklerini , içinde türk ritim ve seslerinin olup olmadığını , ne biliyim koma verilip verilemediğini yazsa da bi fikrimiz olsa artık...

arkadaş alette koma var,usb ile 100 ritim orgun hafızasına yükleniliyor.alette yüzlerce ses var.yukarıda okudukların aletin çıktığı günlerdeki yorumları.artık birçok müzisyen gw8 kullanıyo.ses değiştirirken ritimin değişmemesi için ritim kitleme tuşu var.eski g-600 lerdeki gibi.sen bu org hakkındaki yeni yorumları oku.alet artı çözüldü.yapılan demoları dinle.pa80 saunduna yakın saundlar daha şimdiden yapılmaya başladı.ses kalitesi müthiş.yüzlerce ses var.daha ne olsun.kullanımı bilmeyene zordu.ama artık çok kolay.mp3 çalıyor.pa80 64 polifoni,gw8 128 polifoni ses kalitesine sahip.yalnız orga alışman 3-4 ayı bulur.ufak olduğu için.taş gibi makina 2010 model.sitede mürhen set 100tl.ye satışta.birsürü de ritimleri sitede mevcut.bukadar bilgi yeter sanırım.saygılar....

paşam benden de saygılar açıklama için. Alıyorum ve bu çile ızdırap bitiyor :D

eyvallah delikanlı dediğim gibi başta klavyesi sert gibi gelebilir ama alışınca gerçekten bu alette yapamıyacağın hiçbirşey yok.mp3 çaları yeter.saygılar....

bu arada nette bulduğum en sağlam GW8 demosunu sizlerle paylaşmak istedim... Bu videolar herşeyi anlatıyor.

ritimler usb den yuklenıyor zaten en güzel tarafı bu ve yazabilirsinizde çok kolay bir alet iyi kullanıcı olmak çok önemli..

bu gw8 roland fiyatı nedir i30 korg ile takas a değermi kusura bakmayın ama saz. elektrobağlama .ve bağlama saesleri nasıl aydınlatırsanız selamlar.