• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Hakkında Görüşlerim(Zuhal Müzik'teki GW8 İncelememiz)

Cevap: Roland GW8 Hakkında Görüşlerim(Zuhal Müzik'teki GW8 İncelememiz)

ooo bakiyorumda saldiri moduna girmissin.SImdi ben sana ne yaziyim?Sen sole ben simdi benim ne yaptigimi ne oldugumu anlatacak kadar kustah deyilim de sen onu istiyorsun.Bir arkadasin soledigi gibi soyleyeyim "ustasi deyilim hastasiyim."Bir yonetici olarak da bana beni tanimadan yanlis yada dogru elle" diye hitab etmen hangi kategoriye giriyor?Bak ben senin sahsina bir sey yaziyormuyum?Sahi yaff senin yassin kac?Solede ona gore cumlelerimi gerekstiginde daha basit kurayim(sen simdi bunu da hakaret olarak algilarsin)
Ilk asamada yaptigim elestiriden dolayi bana bu sekilde tepki vermeni anlayamiyorum.Sen ikin sonra topigide kilitler beni de banlarsin.Kabadayiliga gelince birak onu burdakiler karar versin.Cunku yine soluyorum kimsenin sahsina yada kurumlarin adlarina herhangibir asaliyici kufur yada kotu dusunclere ivme verecek bir sey solemedimki sen direk benim ve senin deyiminle(kabadayi uslubu) benim gibi sahislara hakaret vari elestiriler yapiyorsun.bu mu yoneticilik.sirala yanlis yazdiklarimi yanlisim varsa ozur dileyim.

Bu satir beni cok guldurdu bu soruyu yoneltigin her uye hatali bir sen mi hatasissizn?Hic dusun muyon mu niye her uye ayni tepkiyi veriyor? Senin yonetici olarak bu sekilde uyelere yaklasman kabadayilik deyil mi?
Neyse sana yazdigim son cevap tartismayi uzatmaya gerek yok
Cok istiyorsan istedigin lafi da yazayim
"Kusura bakma abicim sen hakliydin ozur dilerim bir daha solemem"
Bolece bu konu benim icin kapanmistir.

Benim yaşım 35, yaşım senden daha büyük çok merak ettiysen ama soldaki panale bakman yeterliydi yahu!Konuyu farklı boyutlara taşıyarak işi çarpıtıyorsun.Ben sana eleştiri yazamazsın v.s demedim.İstediğini yaz, ama söylediklerini mantıklı bir dayanağa dayandır.Şu yazdıkların gibi tavırda olanların yüzünden insanlar yanlışı doğruyu ayırt edemez oldular!Mahalle panayırına çevirdiğiniz ortamı...
Önce haddini bilmeni öneririm.üstelik ben sana hakaret filan da etmedim.sen başka forumlarda artık bana mı kendine mi kime gülüyorsan gülmeye devam edersin bundan sonra...!
Seni kırmayacağım ve tahminini boşa çıkarmayıp seni banlıyorum.Umarım bundan sonra forumlarda insanlara nasıl hitap edilir,bir cihaza eleştiri nasıl yapılır,yapılanlardan nasıl bir sonuç çıkarılır öğrenirsin.
Allah aşkına şu mesaja "yaff,yassın kaç" gibi IRC dilinde mesaj yazınca başınız göğe mi eriyor bilmem ki...!(Bunu da söylemeden edemedim,konuyla alakası yok)
selametle...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yazdıklarınızdan şu sonucu çıkardım.

Malzeme kalitesi roland klasiği çok iyi +
Pratik değil -
Türk sesleri iyi +-
Batı sesleri çok iyi +
Ritim değiştirmede ve sabitlemede sorun var -
fill-in (attack dugmesi ) yok -

Eklemek istediğiniz başka birşey varmı ?

Evet aynene oyle eklemek istedigim var ama emin deyilim.Varsa bu alete lower(dem) varmi diye arastiriyorum.Bu konuyu da arastiriyorum.Manuelini daha tam okumadim.

mamuli 53 neden banned yedi şimdi altına açıklamasını yazsaydınız iyi olurdu yani

mamuli 53 neden banned yedi şimdi altına açıklamasını yazsaydınız iyi olurdu yani

Kendisi foruma giriş yapmaya çalıştığında yazılan sebep aktarılıyor zaten...
Önceki mesajlardaki tavrını ve uyarılarımı okursanız nedenini anlayacaksınız...
selamlar

mamuli53 sorununuzu başka bir konu başlığı altında açsaydınız daha iyi olurdu 1 başkasının konusu altından bu sorununuzu dile getirmeniz yanlış .

ayrıca eleştiri yapabilirsiniz. fakat TM moderatorlerine karşı uslubunuza dikkat ediniz. bir başkasının size bir yanlış uslubunda sizi savunacak olanlar onlardır. size davranılmasını istemediğiniz şekilde başkalarına davranmayınız. forumlarlarda tartışma eleştiri olacaktır bunun için vardır ama ne olursa olsun seviyeyi elden bırakmamalıyız.

Değerli arkadaşlar;
Bakınız inanın "bu arkadaşı birşeyler yazsında hemen banlayayım" diye bir düşüncem olmadı.Son mesajındaki üslubu nedeniyle kendisi tarafımdan banlanmıştır.
Buradaki temel hareket noktamız hep "bir bilgiyi insanlarla anlaşılabilecek şekilde paylaşmak" olmalıdır.İnanın ben bu konuyu açmadan önce 2 gün "ne yazmalıyım ki insanlar yanlış kanaatlere kapılmasın?" diye düşündüm.İncelemedeki yazıda her cümleyi özenerek seçtim.Çünkü biliyorum ki sırf benim bu yazımı referans alarak belki de bu cihazı alacak ve para harcayacak insanlar olabilirler.
Tepki göstermemin asıl nedeni budur.Burada klavyemizden dökülen kelimelere dikkat etmemiz gerekiyor.Yoksa daha evvel de dediğim gibi ben zaten Roland kullanıcısı değilim, Roland'ı övmem de yermem de sırf başka kullanıcılara yol göstermek amacıyladır.Belki mamuli53'ün niyeti de budur,ama bunu yapış şekli uygun değildir.
Ve mesele bundan ibarettir.mamuli53 ün yasağı tarafımdan 2 güne düşürülmüştür.
Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar bende gw8 kullanıyorum fiyatının çok üstünde performansı olan bi alet fazla para harcamadan alabileceğiniz en iyi klavye yeni alet almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim batı müzüği türk müziği farketmez herşeyi çalabilirsiniz sahnede md ve bilgisayar gibi dertleride ortadan kaldırıyo ve hepsini 6 klgrama sığdırmışlar inanılmaz rahatlık:)bütün müzisyen arkadaşlarıma sevgiler

bendede gw 8 var ama her mp3 ü çalmıoyor neden aceba
bide ben buna latin versiyonunu yükledim world bankasındaki ritimler değişti bu konuda bi gelişme olurmu sampler de atılabilirmi. ben böyle bi kanıya vardım en azından world bankasına türk ritimleri atılabilir.neyse inşallah bi gelişme olur bide çift durumkitli ritimler lağzım paylaşılırsa sevinirim saygılar....

bende nacizane gw 8 kullanıcısıyım.bu alet gerçekten benim işime yarayacak.yalnız çift durumlu ritmler lağzım.bide ben mp3 lerin hepsini okutamadım nedenini bilenden bi yardım bekliyorum.bide ben netten latin versiyonunu yükledim worl bankasındaki ritimler değişti aceba bu konuda bişeyler yapılabilirmi bunuda paylaşmak istedim.saygılar

mp3 leri okutabilmen için mp3 ün isminde türkçe kelimeler(ş ç ö gibi)olmaması lazım birde mp3 leri pc den playlist editör programı ile usb bellege yükle o zaman tüm mp3 leri çalar