• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

türkiye için yeni bir org tasarlanıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: türkiye için yeni bir org tasarlanıyor...

:) fiyat 50000 euro :):):):):)[/QUOTE]

valla o yazdıklarına o parayı rahat isterler...

5 vitesi ileri 1 geri olmalı aynı zamandada otamatik vites olmali tamponu sağlam olsun malum üzerinde top oynuyoruz vitesi demir pardon çelik olmalı virajları sağlam almalı şaka bi yana menü pa80 gibi komalar arap scala 100mb sample alsa birazda kasası sağlam olsa yeterli

bende söyliyim tamamen dokunmatik bir ekran olmalı sadece klavye ve pitchbend plasitik olmalı gerş kalanı dümdüz bir ekran komple swiç felan yok komple ekran anlatabildimmi bilim kurgu filmleri gibi sonra bu klavyeye arranger modu synty modu gibi bütün klavye türlerininin modları olsun istediğimizi seçince ekran o org şeklinde görüntü versin ve o özellikleri kullansın mesele bugun canım audya 5 çalmak istedi audya 5 moduna geç diyorum o komple ekrandan olusan klavye tamaman audya 5 swiçleri ekranı dokunmatik panel ekranda yerlessin :) nasıl fikir ama mesela canın pa3x istedi 3x moduna tıkla hooop al sana karşında 3x :) :) :) tabi 8 hız içinde 8 çekirdek işlemci 4.0 ghz 64 gb sample ram 10 tb ssd disk kablosus veri bağlantıları wireless internetten firmware destek güncelleme 4 gb 256 bir ekran kartı gözlüksüz 3d panel :) fiyat 50000 euro :):):):):)

Teknik olarak rahatlıkla yapılabilir. Zira sadece ekrandan olusan dj ünieleri var ve sorunsuz çalışıyorlar. Ama bizim için bir hayalden ibaret.

en başta tüm turk sesleri ve tüm turk ritmleri zaten kendı hafızasında olmalı
sample ses yuklenmeli
geniş bir dokunmatık kontrol ekranı ve muthiş bir ses kalitesi
başka aklıma bısey gelmedi )))

Rabbim şu anda sahip olduğumuz cihazı kullanacak, sağlık, huzur versin. Gerisi boş....
Bütün istekleri birleştirip bir cihaz yapsalar, x zaman sonra sızlanmalar başlar...

Sorma birader o kadar kiskandimki,gece gunduz dusunuyorum niye beni degilde seni sectiler diye?......elsetirilere gelemiyorsan elestirmiyeceksin.Bahadir hoca sana gerekli olan cevaplari vermis zaten,daha fazla lastik gibi cekmeye gerek yok.

bahadır bana cevabı verebilir çünkü bahadır akıllı adamdır, başkasının ağzından konuşmaz... ama sende bir cevap verseydin daha iyi olurdu... bak bahadırın yazdığı gönderiye cevap veremiyorum neden çünkü doğru yazmış ama sen sallamışsın

bende söyliyim tamamen dokunmatik bir ekran olmalı sadece klavye ve pitchbend plasitik olmalı gerş kalanı dümdüz bir ekran komple swiç felan yok komple ekran anlatabildimmi bilim kurgu filmleri gibi sonra bu klavyeye arranger modu synty modu gibi bütün klavye türlerininin modları olsun istediğimizi seçince ekran o org şeklinde görüntü versin ve o özellikleri kullansın mesele bugun canım audya 5 çalmak istedi audya 5 moduna geç diyorum o komple ekrandan olusan klavye tamaman audya 5 swiçleri ekranı dokunmatik panel ekranda yerlessin :) nasıl fikir ama mesela canın pa3x istedi 3x moduna tıkla hooop al sana karşında 3x :) :) :) tabi 8 hız içinde 8 çekirdek işlemci 4.0 ghz 64 gb sample ram 10 tb ssd disk kablosus veri bağlantıları wireless internetten firmware destek güncelleme 4 gb 256 bir ekran kartı gözlüksüz 3d panel :) fiyat 50000 euro :):):):):)

bu anlattığım tarzda bir cihaz üretilirse sadece türkiye te değil bütün dünyaya hitab eder kim ne istiyosa ona dönüşen klavye daha ne olsun :) saygılarımla

bahadır bana cevabı verebilir çünkü bahadır akıllı adamdır, başkasının ağzından konuşmaz... ama sende bir cevap verseydin daha iyi olurdu... bak bahadırın yazdığı gönderiye cevap veremiyorum neden çünkü doğru yazmış ama sen sallamışsın

Sallama konusunda senin eline kimse su dokemez,onu gorduk.ben yazacagimi yazdim zaten,dikkat cekmek istiyorsan boyle hayal urunu konular acmak yerine daha gercekci seyler yazda birde senin aklini gorelim,bahadir hocaya gelince(ben onun avukati degilim)o muzikant tarafini hepimize ispatladi,birde sen ispatlada gorelimde kimlere konu yazicagimizi bilelim,nick name mina bakarsan akilin kimde oldugu tartisilir......Boyle firmalar senin eline kaldiysa vah o firmanin haline......

Sallama konusunda senin eline kimse su dokemez,onu gorduk.ben yazacagimi yazdim zaten,dikkat cekmek istiyorsan boyle hayal urunu konular acmak yerine daha gercekci seyler yazda birde senin aklini gorelim,bahadir hocaya gelince(ben onun avukati degilim)o muzikant tarafini hepimize ispatladi,birde sen ispatlada gorelimde kimlere konu yazicagimizi bilelim,nick name mina bakarsan akilin kimde oldugu tartisilir......Boyle firmalar senin eline kaldiysa vah o firmanin haline......

tamam sen kazandın beni yendin mahvettin sen üstün geldin başarılısın beni halt ettin...

tamam sen kazandın beni yendin mahvettin sen üstün geldin başarılısın beni halt ettin...

kıymetli abilerim,
ilk önce sakin olun ve birbirinizi aşağılamadan kırmadan şu tartışmaya son verin,yoksa bu tartışmalar bitmez,size kalan sadece içiniz sıkılır huzursuz olursunuz,canınız sıkılır,

yanlış anlamayın sakın ikinizde benden büyüksünüz ikinizde abim sayılırsınız,size nasihat veriyor gibi akıl veriyor gibi algılamayın,
bence birbirinizi yeteri kadar incitiiniz kırdınız,
telafisi çok kolaydır,birbirinizden özürdileyip gönlünüzü alın derim,siz benden daha iyi bilirsinizki özürdilemek büyük erdemliktir,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri