• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 set .

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 8K

bah156

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1x
Merabalar birileri şu setin ne zamn cıkacağını yada setin cıkıp cıkmayacağını soyleyebilir mi ? Ya ritime gerek yokta hadi ama sesler berbat ..Ne diyorlar işte 16 mb çok az bi alan birşey yazılmaz ozamn a1000 yada xd 9 gibi aletler nasıl oluyor da her ihtiyacı karşılıyor bari cihaz cıkartıyorsunuz adam akıllı ses yada set çıkarın parası neyse verelim .. AMA ÇIKARTIN..

Cevap: Yamaha s650 set .

Emredersiniz Paşam, siz yeterki kızmayın! Set 5 dk. içinde hazır. Burdamı yersiniz paketmi yapalım!!!

"sesler berbat" çok acımasız olmuş, bu iş biraz beklenti ile alakalı değilmi ? sweet saksafone, sweet flute, megavoice gitarlar, cool organ sesleri hiç de berbat değil, expansion ile gelen mey - ney - balaban oldukça başarılı, elektro ve zurna orta ayar, klarnet ise olmamış, Objektif yorum yapmak lazım.

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

"sesler berbat" çok acımasız olmuş, bu iş biraz beklenti ile alakalı değilmi ? sweet saksafone, sweet flute, megavoice gitarlar, cool organ sesleri hiç de berbat değil, expansion ile gelen mey - ney - balaban oldukça başarılı, elektro ve zurna orta ayar, klarnet ise olmamış, Objektif yorum yapmak lazım.

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

evet aynen katılıyorum sesler hiçte berbat değil bir tek klarnet ve elektro sesleri daha iyi olabilir geri kalan sesler gayet güzel alet için zamana ihtiyaç var bazı sitelerde görüyorum bazı kişiler a300 tr vs gibi aletlerle bu aleti kıyaslıyorlar s650 kesinlikle bu aletlerle kıyaslanamaz bir alet a2000 segmentinde aletlerle kıyaslanması lazım ...

evet aynen katılıyorum sesler hiçte berbat değil bir tek klarnet ve elektro sesleri daha iyi olabilir geri kalan sesler gayet güzel alet için zamana ihtiyaç var bazı sitelerde görüyorum bazı kişiler a300 tr vs gibi aletlerle bu aleti kıyaslıyorlar s650 kesinlikle bu aletlerle kıyaslanamaz bir alet a2000 segmentinde aletlerle kıyaslanması lazım ...

OKADARDA DEĞİL 123 NE ETTİN KARDEŞ A2000 ÇOK GÜZEL ALet

neden o kadar de değil, a2000 düz aleti için tr versiyonu yapıldı, usb ler çıkartıldı, s650 fabrikasyon hali ile ve düz a2000 ritmlerini okur halde oldukça iyi durumda, s650 içinde benzer çalışmalar çıksa o KADAR olur ....

OKADARDA DEĞİL 123 NE ETTİN KARDEŞ A2000 ÇOK GÜZEL ALet

ben a2000 ile aynı bir alet demedim ki sadece a300 tr gibi aletlerle kıyaslanmaz bir alet dedim yani a2000 lerle kıyaslanması gereken alet s650 ayrıca değişik usb çalışmalarıda yapılsa s650 için çok daha iyi yerlere gelir alet ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

1300 tl lik org olduğunu unutmamak gerekir. Set yapılacak diye biliyorum ama, kesin birşey söylenmiyor. Yamaha bundan kaybediyor ve kaybetmeyede mahkum. Güzel ve kaliteli alet yapıyorsun fiyatınıda uygun tutuyorsun, ama sample atma işini kullanıcıya açık tutmuyorsun, 16 mb sa 16 mb, Pa 80 de 16mb ama hala piyasada ve 13 senedirde tutuluyor. Sample atma işi birkaç kişinin tekelinde ve onlarda malesef insanları süründürüyor. parası neyse verelim şu tarz şeyler olsun dersin oda biraz kötü konuşanlar yüzünden iptal oluyor...

s650 fiyati 1900 tl oldu arkadaşlar... do-re kampanyasi bitti...

1300 den alamayanlar üzülmüştür. satanlar piyasayı düşürmesin o zaman.